EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Inks Pariisis - Kooliõudused Pariisi moodi

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

On hommikupoolik ja ma maitsen oma (kuri)teo esimesi päris küpseid vilju...kurjad on mu teod ainult minu enda suhtes...saabun sujuvalt oma esimesse prantsusekeelsesse sotsioloogia loengusse. Ruumi sisenedes tunnen vererõhu sujuvat tõusmist, sest mind ärritab väheke selle loengusaali suurus....suuruselt oli see väike :)....nagu..tundsin õhus seminarihõngu...ma ütlen mu nina on mu parim sõber... edasi hakkasid asjad juhtuma...nõrganärvilistel soovitan teksti mitte piiluda või teha seda neljadat õllet alla libistades.

Aine nimi on Rapports sociaux de sexe...Tädi räägib midagi tahvli ees ja ma lihtsalt ei saa muffigi aru. Konspekteerin siin eesti keeles mingit suva teksti, ei ole siin vaja hiilata ja kirjaoskamatusega ka veel silma paista. Oooo 2 sõna ilmus tahvlile>universaux >particularites No ma võin spekuleerida et esimene tähendab võibolla universaalsust ja teine partikulaarsust :) on eesti keeles üldse selline sõna olemas? no kui on siis hetkel selle sünonüümid ei meenu.
Täna kui ma selle loengu ruumi otsisin, küsisin (enda meelest) prantsuse keeles ühelt tädilt, et kus selline ruum võiks asuda ja see tädi täiega mölises vastu. ütles et kurat laske mul tööd teha ja otsige see ruum ise üles või küsige kellegi teise käest ja jätkas oma intensiivset msni chatti. Dope :S issand milline külalislahkus. Masendav.

WOWW Vahepeal on tahvlile uus sõna tekkinud genre <<< vist inimsugu tähistav..või kes teab...kas ta isegi teab mida ta sinna kirjutanud on Hull jutt kaasneb selle sõnaga...goosh see tädi täiega pudistab..inimesed ta räägib umbes sama kiiresti kui mina eesti keeles. No ei saa aru noh. Kle see tädi küsib ka liiga palju. Mis ma tegema pean? Davai ma noogutan. A-seksuaalid ja BI-seksuaalid. Midagi olulist öeldi, sest kõik hakkasid täiega kirjutama. Tõsiselt tahaks ära minna juba aga siit ei saa ju. Krt mida ma teen siin??? ma peaks praegu Toodingu SPSSi tegema, mitte siin tühja kargama. Mingi poolakas istub mu kõrval ja tal on mure (minu mõistes)...ta räägib prants. keelt paremini kui inglise keelt. mõtlen et millest küll selline normaalist nihkega areng? aga ok las jääb. Ta ütles mulle midagi ennist aga mina ei mmõistnud seda keelt ja ütlesin: "Poiss ära jama, ühed eestlased kõik!" kuigi ta on vist väliste tunnuste põhjal arvamust avaldades siiski naine...

Kuulge rahvas milline normaalne inimene loeb 3h loengut? Eestis ei suuda meist keegi üle 1,5h ühes kohas istuda...Jälle ta esitab mingi küsimuse - Issand ta vaatab mulle otsa: Hirmuhigi voolab ojadena. Hjuuu ta vist siiski arutleb seal omaette...Võtan vastu otsuse, rohkem pead mitte üles tõsta, ei mingit silmsidet selle õppejõuga. Issver mul on veel jäänud 2h ja 10 mintsa pead all hoida. Kaelamurdev tegevus tuleb mainida. Hehh tädil on parasiitväljend, umbes iga kahe lause järel ütleb ta ca va? stiilis kas kõik on selge? ok? Istun.

Vaatan vahepeal kella...apppikene möödunud on ainult 20 minutit...kell on 11.08. Krdi Kumm-loeng ma ütlen. Ma peaks hoopis kehalist võtma hakkama - sellised verbaalsed alad on ülejõukäivad.. Aga siin on ju jälle dokumente vaja ajada ja arstlikku ülevaadet teostada, et üldse kekasse pääseda...mine tea äkki annad veel kooliterritooriumil otsad..ntx infarkt or smth...

Leinaseisak palun! Sest mu tagumik suri just ära! Ma ei tunne enam seda kehaosa, mille otsas ma juba tunde stunud olen :(

Õps imeb seal ees oma väikest naksitralli-kõrrejoogi-pakki ja on näha, et ta naudib meie okupeeritust. Tal on veel 1,5h aega, ma hakkan varsti suurest piinast nutma.

Okou, kõik hakkasid lambist paberit rebima...hull tehnika käib ..nagu lasteaias...mis toimub? Segaduses - nüüd kõik kirjutavad. Üsna arusaadavalt mainib õppejõud ära kirjatükkide anonüümsuse ..awww kas peaks talle midagi joonistama? Miks ma küll pean ennast selliste "loengutega" karistama? ma vist ei salli ennast absull.

Nad endiselt kirjutavad-äkki mingit esseed? Seis on nutune. Õppejõud küsib kummalise küsimuse - kas me oleme heteroseksuaalid? mismõttes? selline küsimus? jääb mulje nagu otsiks õppejõud endale õhtuks sobivat deiti. Kõik kirjutavad oma soolisest orientatsioonist nii pühendunult. kannata ära inks, sul on veel 1h ja 7 mintsa jäänud.

Kõtu ka koriseb juba tahaks mäluda midagi. Jälle küsimus - kes on naine? milline on meie naisideaal? milline meesideaal? Kle olks rahvas pakime asjad kokku nüüd ilusasti, ma ei viitsi enam. Appiiii ta taab et kõik midagi ütleksid = hullumeelsus. Lappan närviliselt sõnaraamatut. Miks miks miks ma siin olen? Inks rahune sa näed und. näpistan ennast - ei näe :S OMG

Õudne on, mingi tohutu diskussioon läheb lahti.Kujutage ette mis tunne mul on siin praegu! Ma ole nagu äsja pannile pekstud muna, kusjuures mitte noaga lõhutud koorega, vaid vastu panniäärt pekstud koorega. Seal on oluline erinevus. Tahan siit ära ja ruttu! Kardan et minu viimnepäev on saabunud, ta liigub vaikselt minu suunas...tüdrukud vastavad...jessas...Mis ma teen? Närv on jummalast viimase piiri peal. Vaatan paaniliselt kella ja siis sõnaraamatut ja siis kirjutan siia justkui asjalikku teksti.

EMME!!! Kõik naeravad jälle midagi, ma ei julge isegi seda teha. 30 min veel. Nüüd nad hääletavad millegi poolt ja vastu...ok tõstame näiteks siin käe. näed siis..voilaaa ja olengi millegi poolt....dope..:S...
Ja jälle ta küsib neid küsimusi. Süda on paha... tund saab läbi...kell on 5 mintsa õigest ajast üle...ma oleks nagu põldu adraga kündnud. Higimullid otsaees, käed värisevad, jalad ei kanna, pilt hakkab näljast eest kustuma, keel on kurgulakke kinni kleepunud. see on läbi....võid rahus heitgaasist ja asbestist õhku hingata! Aamen

Inks

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Inks Inks Pariisis - Kooliõudused Pariisi moodi