EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.1

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Ma usun, et enamus inimesi meie hulgast on pidanud aegajalt kerge- või raskekujulise Mr.Bean`i sündroomi esinemise tõttu kannatama. Minu isiklik definitsioon sellele kaasaegsele haigusele oleks järgmine: vaimne mina liigub võrreldes füüsilise minaga, punktist A, punkti B minimaalselt kolmeminutilise hilinenud erinevusega. Mul tuli 2x24 tundi tagasi just üks selline ÄPU-kuubis päev õhtusse saata. Kuna päevakava oli tihedalt ja minutilise täpsusega planeeritud, siis tuli rise and shine üpris varakult, kell seitse hommikul, juba ära teha.

Voodis horisontaalses asendis ihuliikmeid ringutades, ägasin käega korgivaba pudeli pihta, mis nagu mõnes Matrix`i osas, aegluubis kogu oma vedela sisuga mulle pähe lendas. Selline „meeldiv” asjade käik ei saanudki päevaks midagi head tõotada. Tavapäraselt kohvist keelduva inimesena, arvasin just sel hommikul väikese ergutava kofeiinilaksu omal kohal olevat. Mõeldud tehtud! Teel köögist magamistuppa ei õnnestunud mul aga tavapärast tõkkejooksu, mis kujutab endast uksepiitade perfektset ületamist, puhtalt sooritada ja nõnda ma irooniliselt südamekujulise („kohviarmastaja” selline) kohvipleki oma valgele vaibale tekitasingi. Kuna kellaosuti ähvardas selles lahingus mulle armutult ära teha, siis tuli ülehelikiirusel ühe käega saabast jalga toppides ja teise käega samal ajal, Fairi imelisse plekieemaldamise võimesse uskudes, sedasamust õnnetuspaigale pillata. Kiire pilguheit peeglisse, kust vaatas vastu mingi täietud suumulk – nimelt hambarea esiritta oli ennast jäädvustanud mingi mürkroheline spinatitükk. No värvid on mulle alati meeldinud, kuid sellele värvilahendusele tuli sõda kuulutada. Hambahari, pasta, kiired ringikujulised liigutused suuõõnes...ooot..võtame vähekene tagasi...Maitse mis nüüd suhu tekkis ei meenutanud kuidagi minu 22 aastast kogemust hambapastadega. Olin sujuvalt harjased katnud näopesugeeliga – no ei ole hullu! Saavadki hambapoorid tõhusalt rasust puhtaks ja tulemuseks on siidiselt pehme ning täiuslikult niisutatud hambapind. Saasta välja sülitanud ja traditsioonilise hambapesuga ühele poole saanuna, võtsin veel vägivaldselt hetke, et endale kiirelt vihkav pilk peeglisse visata. Kindad, sall, müts – kõik olemas, tormasin ummisjalu bussile. Mulle tundus, et just peatusesse saabunud buss kandis numbrimärki 3, mis mind sihtkohta pidi viima. Rahulikult end istuvasse poosi asetades, nägin reklaampildi peegelduselt, et olin mütsi pahupidi pähe tõmmanud. Ma hakkasin ennast oma apsudega juba närvi ajama. Mütsi korrektne paigaldus võttis natukene aega ja hajutas tähelepanu. Mõni minut hiljem bussiaknasse vaadates, jõudis reaalsus taas kohale. Olin omadega mingile täiesti x-bussile sattunud, mis mitmekilomeetriste peatuste vahedega mind Tartu linna piiridest suhteliselt välja oli toonud. Mõtlesin, et tõusen püsti ja palun rahvalt tähelepanu ning auga väljateenitud aplausi. Kuid sinna see ideealge jäi. Pärast 60 minutilist, tervele linnale ringi peale tegemist, olin taas oma koduukse ees. Bussist väljaastudes õnnestus mul loomulikult jääga kaanetatud endisele lombile maanduda, mille tagajärjeks oli käpuli naisekeha ja paar naeruturtsatust minu seljatagant. No tule taevas appi!

Kõiki turvariske arvesse võttes, otsustasin ühistranspordi ja jalgsimatka asemel, takso abil õppehooneni jõuda. Jõudnud koolini, rõõmustasin enneaegselt, sest teenuse eest kukrut kergendama asudes, avastasin oma rahakoti puudumise, mis tähendab, et ühest halvast olin ma sel päeval siiski pääsenud, ma ei saanud bussis kuupiletita sõidu eest trahvi...kuid ei aidanud siin ükski naiselik võlu, sest taksojuht oli ise naine, ja mehelikke võlusid mul mängu panna ei olnud. Polnudki muud, kui ümberpöörd ja tuldud teed tagasi. Ristiretk, mille eesmärk oli rahatasku leidmine kodusest miljööst, ei läinud loomulikult viperusteta. Mulle ei ole valgeks võõbatud neljarattalised kunagi sümpaatsed olnud, kuid pärast seda valge audi roolis olnud vahtralehelise amatööri ekslikku gaasi- ja piduripedaali segi ajamist, mis meid liiklusõnnetuse osalisteks tegi, on minu ebasümpaatia ajutise vihaga asendunud. Inimesed jäid terveks, kuid ma oleksin olnud võibolla isegi rohkem rahul, kui edasise päeva turvaliselt pisivigadega haiglavoodis veeta oleksin saanud...aga ei...

Inks

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Inks Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.1