EEVA naistekas

Neljapäev, 09. February 2023

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Häälega Hispaaniasse V osa

Kategooria: Silli Jaanuse blogi

Sveits

Teekond Shveitsi oli algamas kuid segadus ja teadmatus kuhu täpsemalt minna oli suur. Olime lootusetult ära eksinud linna, tundus ,et Berliin ei saagi otsa.Uueks sihtmärgiks oli järgmine linn Potsdam.  olin ärevil ja optimislik. Mõtlesin, noormehele keda olin Berliinis kohanud, olin kindel, et kohtan teda kunagi veel. Istusime ühe vanema maja trepi äärele ja pukasime. Kotid olid meil rasked, kuigi tegelikult seal sees midagi ei olnud. Koige eluvajalikum vaid ja hunnik Mc Donaldsï Happy Meali mänguasju, kuna see eine oli Saksamaal kõige odavam ja suurem. Millegipärast ei suutnud ega tahtnud neid ära visata. Hakkasin jälgima tumedapäist härrasmeest, kes vedas samast majast endale autosse kohvreid ja portfelle.
Mul tekkis mõte ,kui ta oli lopetanud oma asjadega, läksin ta juurde ja küsisin, et ega te juhuslikult Potsdami ei sõoda? Meesterahvas polnud sugugi üllatunud, vastas ainult ülima uhkusega, et ta sõidab väga lähedale Shveitsile. Bingo! Me olime võitnud jackpoti.

Loe edasi: Häälega Hispaaniasse V osa

Postitas 01/04/2012 02:39 by McMannu #217278
Super lihtsalt! Seda kõikke lugedes olin nii süvenenud, et tundus kõik nagu oleks ise Teie asemel. (Aga üks küsimus Teile: Kas rohkem seda teksti edasi ei lähe, kui aind V osa?) -Kui tohib küsida, siis kui vanad Te olite sel ajal,kui te häälega Hispaaniasse läksite?

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Häälega Hispaaniasse IV osa

Kategooria: Silli Jaanuse blogi

Saksamaa parlamendihoone

Me jõudsime Berliini äärelinna. Kus kõik või vähemasti pooled vastutulijad mind ja Mariid teretasid, suure naeratusega. See täitis mu südame suure rõõmuga. Tundsin kuidas õhk kiirgas kõike positiivset, kuidas lilled tolmnevad seal Saksamaa äärelinnas erilise tähtsusega, suuremaga kui mujal. Kosutav oli mu  kõrvadele see äärelinna ühtlane kirkav sumin, see oli muusika vahelduseks autoteede müradele, see oli algus. Olime jõudnud meie esimesse peatusesse ja see ei saanudki olla muud kui - paradiis, meeletu, meeletu paradiis...

Loe edasi: Häälega Hispaaniasse IV osa


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Häälega Hispaaniasse III osa

Kategooria: Silli Jaanuse blogi

Majad Poolas

Saabus hommik. Ma olin maganud nagu väike laps, väljapuhanud, virgas ja näljane. Kõik need kolm tegurit ajendasid nii mind kui Mariid kiiresti asju kokku pakkima. Lippasime paar meetrit eemal olevasse bensiinijaama poodi. Olime sattunud kuskile maa kohta. Koht oli väga vaikne ja rahulik. Tõttasime wc´sse hambaid ja nägu pesema. Alguses ma mõtlesin, et seal töötav naine hakkab meid veidralt vaatama, meie tegevuse sablina peale aga kaugel sellest, tundus, et see oli tema jaoks tavaline nähtus. Hambad pestud ja kõht nuudlitega kinnitatud, asusime oma teekonnale.

Loe edasi: Häälega Hispaaniasse III osa


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: SimplWebs OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht