EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kodutehnika

Delimano

Delimano

Delimano uue kaubamärgi alus on energiateadliku ja ökoloogilise suunitlusega, mis toob ökosõbralikud, orgaanilised ja energiat säästvad seadmed Teie kööki

Elektroonika24

Elektroonika24

Elektroonika24 on väga heade hindadega kasutatud elektroonika e-pood, mis toob sinuni lauaarvutid, sülearvutid, montorid, ressiiverid, võimendid, muusikakeskused, kõlarid, kodukinod, CD-mängijad, DVD-mängijad ning oksjonid.

Euronics

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Olles orienteerunud just Euroopa turule, pakub Euronics elektroonikakaupu, kodutehnikat, telekommunikatsiooni- ja arvutikaupu enam kui 600 miljonile tarbijale.

ONOFF

ONOFF

Meie kaubavalik oli väga lai ning suureneb pidevalt, hõlmates kõiki peamisi koduelektroonika ja kodutehnika tooteid, alates teleritest, videomakkidest, arvutitest ning lõpetades köögitehnika, pesumasinate, külmikute, pardlite ja mobiiltelefonidega.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Kasulik Kataloog Kodutehnika