EEVA naistekas

Reede, 29. September 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Ilusalongid

Abella ilusalong

Abella ilusalong

Meie iluteenindajate eesmärk on muuta iga Teie ABella Ilusalongis veedetud hetk nauditavaks. ABella Ilusalongist võiks saada Teie teine kodu, kuhu Teid alati tagasi oodatakse.

Abigail ilusalong

Abigail ilusalong

Sinu rännak, sisemise harmoonia kaudu leides ka välise kauniduse...

Astelia ilusalong

Astelia ilusalong

Tere tulemast, Astelia Ilusalong on Tallinna kesklinnas asuv professionaalsete iluteenuste ja –toodete pakkumisele orienteeritud salong, mille peamisteks väärtusteks on laitmatu kvaliteet, sõbralik kollektiiv ning hubane töökeskkond.

Babor Spa ilusalong

Babor Spa ilusalong

Babori keha- ja näohooldused võivad asendada kiirel ajahetkel kauget reisi, leevendada igatsust, pakkuda lähedust või sületäit roose ,mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja kuninglikkust.

BOHO teraapiasalong

BOHO teraapiasalong

Ravimassaaž, rasedate massaažiteraapia, laste massaažiteraapia, aroomimassaaž, reiki

Caramel Iluteenused

Caramel Iluteenused

CARAMEL ILUMEISTRID - ilusalong, mis jätkuvalt pälvib sadade meie linna edukate meeste ja naiste suurt nõudlust, kes soovivad maksimaalselt avardada oma minapilti.

Christina ilusalong

Christina ilusalong

Christina ilusalong Viljandis

DAY SPA ilusalong

DAY SPA ilusalong

Pakume teenuseid meestele ja naistele – kõigile, kes soovivad enda eest hoolitseda. Kõik teenused ühest kohast läbi nelja korruse!

Elegance Salon-Boutique

Elegance Salon-Boutique

Meistrite professionaalsus, teenuste kõrge kvaliteet ja kestev loominguline areng on salong Elegancé prioriteedid. Olles kooskõlas ilumaailma uudistega pakume täielikku valikut juuksuri-, kosmeetika- ja küünetehnoloogia alal.

Elysee ilusalong

Elysee ilusalong

Elysee ilusalong avas oma uksed 2002 aastal ja on senise ajaperioodi jooksul oma koha klientide südametes ja iluteenindusturul leidnud.

Fahle ilusalongi

Fahle ilusalongi

Meie salongis pakutakse laialdast iluteenuste valikut professionaalsete teenindajate poolt. Kasutame oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja ainult parima kvaliteediga tooteid: SIM, Cutrin, Tahe, Great Lenghts, Goldwell, Emsibeth.

Ginger & Fred ilusalong

Meie eesmärk on pakkuda klientidele uusimaid moesuundi, arvestades klientide isikupära ja stiiliga. Vähemalt kaks korda aastas toimuvad kõigile salongi juuksuritele täiendavad koolitused hetke soengutrendidest. Tänu tugevale koolitussüsteemile loodame, et suudame klientidele pakkuda alati uusi ja värskeid ideid.

Hairexpress ilusalong

Hairexpress ilusalong

Ilusalong Hairexpress  on loodud selleks, et iga külastaja saab nautida kaunist ja hubast atmosfääri ning tunda end oodatuna.

Ilu & Tervis salong

Ilu & Tervis salong

Ilu & Tervis salong pakub kvaliteetset iluteenindust igas vanuses naistele ja meestele.

Jaana ilusalong

Ilu on ainus asi, mida aeg ei saa kahjustada. Filosoofiad pudenevad nagu liiv, usundid langevad üksteise järel nagu koltunud sügisleht, aga see mis on kaunis, rõõmustab alati ja on varandus kõigiks aegadeks.

[12  >>  
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!