EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Apteegid

Apotheka

Apotheka

Hispaania sürrealist Salvador Dali on öelnud: „Kõige enam armastan ma mäletada tulevikku!” See juhtmõte on südamelähedane ka Apotheka apteekritele ja peegeldab mõistmist sellest vastutusest, mille oleme endale võtnud ning millega me tänaste tegude tulemusena paneme aluse oma tulevikule. Selliselt toimides sai Apotheka oktoobris juba 5-aastaseks, olles tuntuim apteegikett Eestis.

Apteek1

Apteek1

Apteek1 on professionaalse apteegiteeninduse kaubamärk, mis ühendab 177 apteeki üle Eesti. Pakume apteekide külastajatele asjatundlikku nõu sobiva ravimi leidmisel ning üllatame kliente sooduspakkumistega .

E-Apteek

E-Apteek

Ravimivaldkond on keeruline ja seal orienteerumiseks on vaja erinevaid teadmisi. Kuulame ära Teie mured, jagame ravimitega seotud teavet ja anname nõu.

Euroapteek

Euroapteek

Tänaseks on Euroapteegil  27 apteeki üle kogu Eesti ja me jätkame oma positsiooni tugevdamisega uute apteekide avamise näol ka tulevikus.

Kastani Apteek

Kastani Apteek

Kastani Apteegis on väga profesionaalne, sõbralik ja abivalmis personaal. Proovime oma parema äranägemise järgi hoolitseda teie tervise eest.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Kasulik Kataloog Apteegid