EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Product review : Artdeco eye brow color pen 3.

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Lõpuks leidsin hetke, et rääkida natukene sellest "vildikast" millega ma oma kulme täidan. See on asendanud minu jaoks täielikult pliiatsi, sest sellega saab ilusa tulemuse väga kergelt ja lisaks sellele ei pea seda pidevalt teritama! Artdecol on seda toodet minu meelest kahes toonis ainult. Ilmselt sellepärast, et tulemust saab mõjutada olenevalt sellest mitu kihti sa peale kannad. Iga kihiga läheb tulemus tumedamaks. Ostsin selle Kaubamaja ilumaailmast ja hinnaks oli sellel 9,52€.

b2ap3_thumbnail_artdeco1.jpg

Siin pildil on näha siis milline on erinevus kasutades ühte kihti või mitut. Kusjuures selle vildikaga on nii, et alguses jääb tulemus veidikene punane kuid nii umbes 10min möödudes on ta ilusti tumepruun! Tegin ka pildid, et näeksite tulemust kõigis kolmes faasis.. Enne, vahetult peale kasutamist ja peale 10min möödumist.

Enne

b2ap3_thumbnail_artdeco2.jpg

Vahetult peale kasutamist

b2ap3_thumbnail_artdeco3.jpg

Lõplik tulemus

b2ap3_thumbnail_artdeco4.jpg

Alguses vajab see vildikaga kulmu täitmine veidikene harjumist ja harjutamist. Olen ka ise selles protsessis praegu kuid kui asi juba käpas, siis saab sellega väga kiirelt kulmud korda. Julgen seda toodet teile soovitada küll. Ise kasutan seda nüüd igapäevaselt ja ei haara enam kulmupliiatsi järele! Ilmselt näete seda ka minu veebruari lemmikute seas.

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis Product review : Artdeco eye brow color pen 3.