EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Sunny Saturday

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Päris naljakas, kui väga ma olen hakanud nädalavahetusi ootama. Neid kahte päeva, mil hommikuti kaua magada, enda asju nokitseda ja mõnusalt puhata saab. Tänase päeva olen veetnud mitme värske naisteajakirja seltsis, millest konkurentsitult kõige parem ja ilusam on Anne & Stiili värske oktoobrinumber. Selle esikaas on lihtsalt nii hästi tehtud – väga ilus värvikombinatsioon ning alati särav Anu Saagim “töötasid” minu jaoks täiega. Võtsin kohe hommikul kohvitassi, kerisin end diivaninurgas kerra ja lugesin värske Anne & Stiili jutiga läbi.

 

Ajakiri Anne & Stiil koos hommikukohvi ja Alma jogurtiga

Mida siis värskest ajakirjast lugeda? No kaanestaari lugu on tore, Anu meeldib mulle väga oma otsekohese ütlemise, naiselikkuse ja julgusega. Ja Anu vanus ei käi küll temaga kokku. Nagu ta ise ütleb, siis ta teeb ka 25-stele silmad ette. Täiesti nõus! Super lahe naine, kelle elust ja põhimõtetest on alati põnev lugeda.

Lisaks on Anne & Stiilis palju muid põnevaid artikleid, ilu-uudiseid ning moesoovitusi. Tasub osta küll :)

***

ENG I love Saturdays when I can sleep long, do my own things and sometimes just do nothing. Today I spent the first part of a day with fresh magazine, Anne & Stiil, which caught my eye with beautiful cover – it´s in beautiful warm tones and it´s cover star, local lifestyle portal editor in chief, Anu Saagim is exactly the right person to be on this month´s colorful cover. She is a very colorful and inspiring person herself, a Woman with big “W”.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Todaysfavorites Sunny Saturday