EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

1. september!

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei!
Kõik kindlasti juba teavad, et täna on esimene september!?
Paljude jaoks tähtis päev, kellel läheb laps kooli, kes läheb ise. Minul aga läks täna esimesse klassi väike vend ja vennatütar...mitte selle sama venna tütar, saate aru küll :D

 

Käisin siis ka aktusel ja ma ei kujuta ette, mis saab, kui mu oma lapsed riburada kooliteed hakkavad alustama. (Nagu neid oleks vähemalt kümme, eks :D) Tänaselgi aktusel tuli nii mõneski kohas pisar silma ja kui seal ees oleks olnud Kristella või Daisy...creepy :D

Ma pole avaaktustel teab mis ajast käinud. Täna näidati õpilaste ja õpetajate poolt tehtud kooli ja koolitöötajaid tutvustavat videot. Mulle nii meeldis! Kohe selline positiivsuse laeng, et kool ja sealsed töötajad on nii toredad ja sõbralikud. Otsisin sama videot ka YT-st, aga ei leidnud. Muidu koolil on oma meedigrupp ja YT pannakse üsna tihti erinevaid videosid ja paroodiaid.

Hiljem läksime lasteaia aktusele. Seal tehti ka teatrit nagu ikka. Kuidas saavad ühes kollektiivis kõik nii hea näitlemisoskuse ja fantaasiaga inimesed olla?! Ma alati naudin neid väikseid teatreid! Ja mis seal siis imestada, et üritan võimalusel igal lasteaia üritusel ja ettevõtmisel kohal olla.

image
Tegelikult mul on nüüd lühemad juuksed ka, aga pildil pole näha :D Hiljem üritan mõned klõpsud teha :)

Nüüd aga hakkan Kristella soovil traditsioonilist kartulisalatit tegema, et õhtul väikses ringis miskit soolast koogi alla süüa oleks. Ikkagi eriline päev see esimene september :)

Aga kes teil kooliteed alustas?


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Merje 1. september!