EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

@ ESTONIAN OPEN AIR MUSEUM

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Viimased paar päeva on olnud niivõrd tegusad, et arvutisse polegi nagu väga jõudnud. Eile tulid vanemad Tallinnasse külla ning täna veetsime üle pika aja ühe toreda perepäeva Eesti Vabaõhumuuseumis. Viimati käisimegi ka just neljakesi seal, aga kuna see oli vist umbes 5 aastat tagasi juba, siis uut avastamist oli päris palju. Päev oli igatahes nii super tore! Nägime nüüd ära ka, kuhu mu kaksikõde kolis ja tegelikult on nii hea meel, kui oma õel ja üldse lähedastel hästi läheb. Ja üldse on kõik tore! (Kui välja arvata see, et Marko linnaluba ei saanud, aga nüüd on jälle pikisilmi ja lootusrikkalt mõtet uut nädalavahetust oodata :) ) Agaa igaljuhul soovitan teilgi see vabaõhumuuesumi külastus kindlasti ette võtta! Jätsin päris palju ilusaid hetki ja kohti pildistamata, et mitte liiga palju Teile ära näidata ;).

 

 Aa, ja super mõnusat nädalavahetust teile! Minul ootamas veel 2 viimast tööpäeva Takkos... Bittersweet indeed!

image image image image image image image image image image

image
My jumpsuit is from H&M

 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits @ ESTONIAN OPEN AIR MUSEUM