EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

MORNING @ KADRIORG

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tere tere hommikust! Minu tänane hommik nägi täpselt nii ilus välja nagu siin piltidel näha on. Kella kuuest olen juba üleval olnud ja nüüd on ikka jube harjumatu seda kella vaadata, et ikka veel on alles hommik. Agaaa, miks ma siis täna nii vara ärkasin? Eks ikka selleks, et oma kallist meest Kadriorus pildistamas käia. Alguses muidugi ekslesin ma seal nagu peata kana nende hoonete vahel, sest ma polnud veel kunagi seal presidenti kantselei juures käinud, aga õnneks leidsin lõpuks õige koha üles. Oli küll ülimalt imelik lihtsalt pildistama hakata seal üksinda ja eriti veider oli just sellepärast, et ei saanud Markoga rääkida ja ta pidi sellise kivinäoga seal olema :D. Igal juhul oli vaatepilt ikkagi väga nauditav ja vähemalt jääb midagigi ilusat meelde sellest õudsast kaitseväe ajast.

 

Aga nüüd, loodame, et vihmahoog natukeseks rahuneb, sest üle pika aja saan kohe oma õega kokku ja õhtuks sõidan ära maale. Plaanid paigas! ;)

image image image image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits MORNING @ KADRIORG