EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

A WEEK AGO

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nüüd olengi juba poolteist nädalat brünetina elanud ja mulle nii meeldib! Ütlen ausalt, et järgmine hommik peale värvimist (see sai tehtud üsna öösel ja koju jõudes oli otse magaminek) mõtlesin küll, et tegin elu suurima vea ja nii põdesin oma juuste pärast. Ma ei julgenud isegi eriti välja linna peale minna, sest ma olin nii ebakindel enda suhtes. Kõige rohkem kartsin muidugi seda, kuidas Marko reageerib, kui metsast koju tuleb ja vaatab, et appi, mis ma nüüd tegin.

Aga õnneks oli ainult positiivne reaktsioon ja ilmselt seetõttu harjusin ka ise rohkem ära. Nüüd on juuksed juba mitu tooni heledamaks läinud ja on sellised ilusad tumepruunid, nagu mul algne plaan oli. Hetkel olen igatahes selle otsusega rahul ja ootan nüüd jälle, et juuksed pikemaks ja pikemaks kasvaks! Praegu on need sirgendatult juba tegelikult päris pikad võrreldes sellega, millised need kevadel olid. Nendel piltidel on juukseid muidugi eriti sassis, sest rannas puhus nii kõva tuul, et lihtsalt ei olnud võimalik neid kontrolli all hoida.. Aga üldmuljele saate vast ikka pihta. Kuidas tundub? :)

image image image image image image image

 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits A WEEK AGO