EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: E-Bay

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei Hei!

 

image

So i ordered couple of things on E-bay.The first thing that i got was this beautiful tribal statment necklase.Link is HERE 

The necklace looks nice but the strings are like really stiff or not worn in if that makes any sense.But other than that ,i am very pleased:)

image

The other thing that i got was this casual top with a cool print.Link over HERE

The colour of that shirt is way to off.In real life it is much whiter than in the pictures.The material is really light and quite see throught.It has only one small size and luckily it did fit me but i wish it was a little looser.But i am pleased again:)

Sain oma paki täna kätte ja tellisin E-Bayst kaks asja.Esimene asi mis mul seal ringi surfates silma jäi,oli see lahe kaelakee.Link sellele asub SIIN.Kee ise on kena aga pael on kuidagi kange ja tahab vist sissekäimist saada aga muidu on ok ja olen rahul:)  Teiseks ostuks oli see top.Lingi sellele leiad SIIT.Pluus on tegelikuses ikka poole heledam kui pildil Materjal on hästi kerge ja paistab suht palju läbi.Kuna seal mingit suurust valida ei saanud,siis tegu on ikka suht väikse pluusiga aga minu õnneks mahtus ta mulle selga aga oleks siiski võinud veidi lohvakam olla.Aga ei,muidu täitsa ok :) image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Jaanika New: E-Bay