EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Ripped jeans

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei Hei!

 

image

I am honestly not a big fan of ripped jeans.Yes, they are cool if u style them right but i have never owned a pair and thought that they where more of a fancy pair of jeans then everyday one. And then ,out of a blue i woke up one morning and decided that i want a pair.So i went hunting! Normaly i saw them everywhere,at one point i even thought that regular jeans are out.But today the stores where emptie! There where couple pairs but still not that kind what i needed.So finally i landed in Zara and i found these dark wash ones.They where on sale-29.99€. Simple straight skinny cut and they fit me perfectly:) I also have to be careful not to ripp them even more... 

Then i still wanted more,because i pictured light jeans on my mind.Out of curiosity ,i went to this S1 store and voilaa-the first thing that i saw was these light blue skinny jeans with pink lace in it! I was so happy when they fit and the price was 32€. Now i think that ripped boyfriend jeans would look nice...:)

Ma ei ole tegelikult kunagi olnud lõhkiste teksaste fänn ja seepärast pole mul ka kunagi ühtegi olnud.Arvasin alati ,et nad on rohkem sellised tibilikud ja peolikud.Kuni ühel hommikul lihtsalt ärgates,tahtsin omale ühte paari saada.Mis siis ikka kui poodi otsingule.Kui tavaliselt on kõik kauplused neid täis-vahepeal isegi aravsin ,et tavalisi enam ei müüdagi ,siis täna näiteks ei olnud neid kuskil näha.No mõni ikka oli aga polnud päris sellised mida mina otsisin.Lõpuks maandusin Zara's ja leidsingi need tumesinised tavalised kitsad.Nad olid ka soodukaga-29.99 ja jalas on perfektsed.Pean ainult nüüd vaatama ,et ma neid rohkem katki ei kärista jalga panemise ajal..

Siiski polnud ma oma otsingutega ühelepoole saanud-mõttes oli mul tegelikult ikkagi hele paar.Seega juhuslikult jalutasin sisse  S1 poodi ehk Säästur1.Ja kohe ma nägin meid heledaid,mis on veel roosa pitsiga seest!:)Wiii nagu !:)  Hinnaks oli 32€ ja need on samuti ideaalsed jalas:)  Nüüd aga keerleb mul mõttes hoopis katkised boyfriend stiilis teksad....:)

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Jaanika Ripped jeans