EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Arvustus // Skin Cares veepuhastussüsteem

Postitas blogisse: Genefic
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Milline suurepärane ajastus - tänasesse palavasse päeva sobib värskendavatest veeprotseduuridest pajatav lugu ju nii hästi. Juttu tuleb MEON e-poe poolt mulle proovimiseks saadetud dušiotsikust, mis lubab puhastada vee ja pakkuda tõelist SPA hooldust.  

skin cares shower

Lühidalt öeldes on tegu Lõuna-Koreast pärit vahetatavate filtritega dušiotsikuga, aga kuna mulle meeldib ikka kõigest pikalt ja põhjalikult pajatada, siis teate sellest veepuhastussüsteemist õige pea rohkemgi, kui ehk hädavajalik oleks. On ju palju lihtsam otsustada, kas sul ikka on toodet vaja, kui tead sellest võimalikult palju.   

korea kosmeetika

Filter, mis käepidemes peidus sisaldab kahte sorti pallikesi, millest esimesed on kloorivastased ja teised antibakteriaalsed, mis tapavad baktereid. Kloor pidavat olema naha ja juuste peamine vaenlane, see kuivatab naha pealmist kihti ja põletab naha epidermise rakke, see võib esile kutsuda põletikke, sügelust ja isegi dermatiiti. Ka kahjustab kloor juukseid ja traumeerib peanahka, mille tulemusena võivad juuksejuured muutuda nõrgaks ja juuksed välja langeda, tekkida võib kõõm. Peale kloori eemaldab filter veest ka rooste ja raskemetallid.   

image

Kõige enam lootsin ma, et filter suudab muuta Tartu ülikareda vee pehmemaks. Mäletan väga hästi, kui õnnetu ma olin, kui neli aastat tagasi siia kolides avastasin, et juuksed on peale pesu nii kohutavalt karmid ega läigi absoluutselt. Inimene harjub kõigega, leppisin tõsiasjaga, et minu pehmed kiharad on möödanik ja noh, ega see maailma tähtsaim asi ka pole. Aga ma sain oma siidised juuksed tagasi! Jah, seda on tunda juba juukseid märjaks tehes, et need on pehmemad ja kuivades on juuksed just niisugused nagu neid nelja aasta tagusest ajast mäletan - milline õnnis tunne! :)

Eile sai ka Dexter oma esimese pesu uue dušiga ja nii pehme ning läikiv ei ole ta veel kunagi olnud - karmikarvalisest foksterjerist sai sametvillaline. Mulle tundus, et ta natuke isegi nautis vannitamist selle otsikuga. Kui tavaliselt seisab ta vannis kangelt kui pulk, silmad punnis, siis seekord lasi ta end veidike lõdvemaks  - kellele siis mõnus massaaž ei meeldiks! 

image

Peale vee puhastamise on otsikul veel mõned trikid varuks. Vesi väljub mikroskoopilistest avadest, (mida on otsikus lausa 420) veepiisad jagunevad seal paljudeks väikesteks osadeks - tekib Lenardi efekt, mille käigus vesi rikastub anioonidega (negatiivse laenguga ioonid liiguvad positiivse pooluse poole), midagi taolist toimub koskede juures, kui veepiisad omavahel kokku põrkavad (kel huvi, võib Google otsingusse Lenard effect toksida). Igatahes on see aniooniderikas õhk ütlemata kasulik ja tänu sellele otsikule ei pea me kose alla ronima, vaid saame oma vannitoas kõiki neid hüvesid nautida. Näiteks parandab suure hulga anioonidega rikastatud õhk  immuunsussüsteemi, ennetab paljusid haigusi (nt. astma, migreen) kõrvaldab pingeid, soodustab lõõgastumist jne. jne. Neid negatiivse laenguga ioone kutsutakse ka õhu vitamiinideks, hästi palju leiab neid ka näiteks männimetsast.  

image

Otsikust on palju abi ka neile, kel veesurve hästi nõrk või soov vett kokku hoida. Meil on teise korruse vannitoas surve pea olematu ja veejugadega massaažist võisin ainult und näha. Hopaa, sellest dušist tuleks vett justkui 10x rohkem, lausa nii korralikult, et vahel keeran võimsust vähemaks. Kel normaalne veesurve, saab vabalt kraani vaid poolde vinna keerata ja vee kokkuhoid on märkimisväärne!

Ja vaadake, kui ilus mitmetahuline on selle dušiotsiku pea, justkui kalliskivi. :) Värv on muidugi ka imeline.

image

Otsik on mõnusalt raske, millest on palju abi, kui mingil hetkel on vaja dušš vannipõhja asetada, see ei hakka seal omasoodu pöörlema ega pritsi kogu vannituba vett täis. Ka on see käes igati mugav.  

dušš

Ma pean ütlema, et olin dušši esmakordselt proovides hästi meeldivalt üllatunud (üle huulte tuli lausa wow!) ja olen vaimustuses tegelikult siiani. Vesi väljub sealt tõesti nii imepeenelt ja pehmelt ning muliseb sinises otsas lahedalt. Kõik on täpselt nii nagu allpool olevas videos. Ma olen alati mõelnud, et kuidas saab dušši kasutada sellises eraldisesivas vannis, kus ei ole vannikardinatki ja mulle tundub, et vot selle otsikuga saab küll. See tõesti ei pritsi külgedele vaid ainult sinna, kuhu joa parajasti suunad.
Mis mulle veel hästi meeldib, peale selle, et veejuga, mis otsikust väljub on vastu nahka nii mõnusalt pehme, on õhk, mis justkui koos veega vastu keha puhub. See heljub justkui vee ümber, ma ei oskagi seda hästi seletada... igatahes hästi mõnus mahe tuuleke. Sooja veega on see õhk mõnusalt soe, aga kui väga palav ja tahtmine värskendust saada, siis jahedama veega see jahutab veel lisaks. Mõnus!

Filtrit peaks otsikus vahetama olenevalt vee kvaliteedist 1,5-3 kuu tagant ehk siis, kui see on muutunud tumepruuniks. Seda on lihtne jälgida tänu läbipaistvale käepidemele. Nagu näha, on minu filter kahe nädalaga ülemisest otsast juba üsna tumedaks tõmbunud. 

image

Allolevalt pildilt on näha, et filter tõesti teeb vee pehmeks, katlakivi ei ole kahe nädalaga otsikule absoluutselt tekkinud. Kõrval on võrdluseks minu "vana" otsik, mis oli kasutus samuti paar nädalat, kohutav! Köögis võiks samuti taoline otsik kraani otsas olla, sest roostevaba kraanikuss näeb juba paari päevaga kohutav välja ja veekeetja on alatasa paksu katlakivi täis.  

Ma olen hakanud viimasel ajal ka nägu hommikuti-õhtuti selle otsikuga pesema, neil kordadel, kui duši alla ei plaanis ronida. Natuke ebamugavam on, kui kraani all, aga asi on seda nikerdamist väärt, sest nägu on pärast palju pehmem ega kisu üldse. 

Sai nüüd igavene pikk kiidulaul, aga tõesti, ma olen hästi rahul ja kel vähegi vajadust või huvi, soovitan proovida.

Otsiku saab koos kolme filtriga tellida endale Meon e-poest SIIT. Filtrid on saadaval ka eraldi, neljastes pakkides.  image

Kas olete mingit sorti veefiltreid kasutanud?

image

Tänaseks kõik, olge armsad!♥

p.s. Kes Facebookis ei jälgi, neile lingin siia väikse abipalve: LINK 
imageimage

Olen Pille-Riin, 30+ šopahoolik Tartust, kes püüab elu mitte liiga tõsiselt võtta. ;) Minu blogist leiad postitusi ilu-moe-toidu-kodu vallast. Loodan, et meeldib! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Pille-Riin Arvustus // Skin Cares veepuhastussüsteem