EEVA naistekas

Teisipäev, 27. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

POTD #3 Summer Has Arrived!

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Lõpuks ometi on Eestis sellised temperatuurid, milles minu pidevalt külmetav keha end mugavalt tunneb :) Super! Nii head suveilma ei saa lasta raisku minna – vaadake, mis kontserdeid, välietendusi täna on ja veetke õhtu vabas õhus! PS: õnnitlen neid, kellel täna puhkus hakkas – suurepärane ajastus ‰

 

***

Finally the thermometer shows more than 24 degrees in Estonia! Wonderful!   I’m sure that open air events and caffees can finally be happy about full house, as the most beautiful time in Estonia has finally started and all Estonians know how take the best out of it and fast :)   

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Todaysfavorites POTD #3 Summer Has Arrived!