EEVA naistekas

Teisipäev, 27. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

POTD #4 Haapsalu 

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nädalavahetusel külastasime Haapsalu, mis on viimaste aastatega nii palju muutunud – ainult ilusamaks ja paremaks. Igapäevaelu elavnemist on näha uutest avatud kauplustest, kohvikutest ning korrastatud majadest. Väga armas linnake elamiseks. 

 

Sel korral uudistasime äsja avatud vinoteeki MULLiga ja MULLita (enamik pilte on seal tehtud), kohalikku pagariäri (kaasaostetud seemneleib maitses imehästi) ning nagu ikka, Dietrichisse sööma ei mahtunud. Tuleb veel korra minna!

***

Haapsalu is a small town in Estonian west coast, full of history and romantic. It’s a great place for a summer vacation with it’s beautiful Paralepa beach and warm sea water; with cozy and nice coffees and sporting possibilities. Haapsalu is very child friendly and safe as well.

This time we discovered newly opened winery MULLiga ja MULLita (most of the photos below are made there), local bakery and the most popular coffee in town – Hapsal Dietrich, which was again so crowded that we decided to come back some other time. With pleasure of course!

  
   

  
  
  
  

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Todaysfavorites POTD #4 Haapsalu