EEVA naistekas

Neljapäev, 30. November 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

NOTD: 1.07.15

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei,Hei!

 

image

It's been a while since my last nail post but today i painted my nails with my new Avon white matte polish.I am actually really impressed by that polish.It defenitely needs 2 coats but the finish is matte and almost looks like i added some wall- or ceiling paint on my nails.Polish itself is thick and not see through which is good. I topped it off with L'Oreal "Coco Weed"  to give it more a of a spark.Love these two together:)

image

Proovisin täna lõpuks oma uue Avoni mati effektiga laki ka ära sõrmedel.Varvastel ilutseb ta mul juba mitu nädalat:) Igatahes,mulle see valge lakk meeldib.Ta on koostiselt mõnusalt tihke ja ei jää selline vedel ja läbipaistev nagu enamus valgeid lakke.Kihte läheb küll kaks vaja aga see ainult selleks ,et saada ikka ilus pintslitõmmete vaba tulemus.Ära kuivanuna jääb mulje nagu ma oleks oma sõrmed kas lae-või seinavärviga ära värvinud.:) Et rohkem efekti saada,lisasin juurde veel L'Oreali " Coco Weed"  lakki.Minu arust jäi täitsa ok ja äge!:)

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Jaanika NOTD: 1.07.15