EEVA naistekas

Laupäev, 02. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

The Black Mount Pub, Tallinn (Mustamäe)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Toidunautlejad on Black Mounti väisanud juba mitmeid kordi, kuid sissekanne blogisse antud söögikoha kohta on esimene. Black Mount on mõnus pubilaadne söögikoht Mustamäel, Tammsaare teel ning mitte kaugel lähedal asuvatest Kadaka Selverist ja Mustika keskusest.


The Black Mount Pub kodulehekülg
Ja Facebooki leht  - tundub, et ei ole just väga populaarne, "meeldimisi" on kõigest 24. See tähendab, et lehele ei ole lihtsalt reklaami tehtud. Ka kodulehel ei ole midagi kirjas selle kohta, et neid saab Facebookis jälgida. Ja ega vist seda lehte väga uuendata ka...

Nagu ikka ja jälle, kosutasime oma kõhtutäit vocuherite eest. Mis taaskord olid meile kingitud! Aitäh :)!.
Meil oli kaks voucherit ja väärtusega 20 eurot, see tähendab et 20 euro eest võisime süüa valida. Tundub, et 20 eurot on vähe? Jah, kesklinnas vast olekski, aga mitte The Black Mount Pubis. Me tellisime eelroa, praed, joogid kõrvale ja lisaks magustoidud! Ja ausalt, pärast me otseses mõttes ÄGISESESIME!

Eelroaks tellisime siis kanatiivad, jookideks võtsime kõrvale suured mahlad. Ning praeks, üllatus-üllatus üle pika aja, samad praed! Tavaliselt võtame erinevad, aga seekord olid soovid väga sarnased - Sibula ja juustuga kaetud karbonaad. Kuna toidunautlejate naispool ei julgenud keedukartulit valida, valis ta seekord sarnaselt meespoolele prae friikartulitega. Ja mis siis korralik sööming ilma magustoiduta on? Loomulikult tulid veel pannkoogid. Naispoolele jäätisega ja meespoolele moosiga.

 

Pilldid söökidest:

 b2ap3_thumbnail_phot45o.jpgb2ap3_thumbnail_photo46.jpgb2ap3_thumbnail_phot47o.jpgb2ap3_thumbnail_photo48.jpg

 

Alustagem siis arvustusega.

Esiteks siis kanatiivad:
Ütleme nii, et ei midagi erilist, aga halvad nad ka ei olnud! Mis meeldis väga, oli külm kaste selle kõrval. Väga maitsev! Märkuseks võib siinkohal tuua, et kahjuks ei olnud kanatiibadele lisatud hambaorke (ka laudadel ei olnud), millega natuke parem oleks olnud süüa. Otse käest süües - esiteks käed on natuke mustad, teiseks teevad kanatiivad käed nii rasvaseks, kolmandaks oleks võinud olla kaasas rohkem salvrätte. Ka laual rohkem salvrätte ei olnud. Kanatiivad ise - olid ja ei olnud ka. Arvestades täishinda (2,20), siis ei soovitaks osta - väga väike kogus ja üsnagi krõbeda hinnaga!
Praad:
sibula ja juustu kattega kaelakarbonaad. Meespool oli juba varemalt märganud, et antud pubis on väga rasvased söögid. Ka seekord saime sellele kinnitust. Ei tea, kuidas pildilt näha on, aga praad oli tõeliselt rammus! Lihalt nirises rasva ning see kaste oli rasvane. Kuna tellisime friikartulid, siis need said ilusti rasves kastmes leotatud. Kõigele lisaks on juba juustki väga rasvane. Naispoolt see isegi niivõrd ei härinud, kui meespoolt. Liha oli üsnagi hästi maitsestatud, nii maitses küll hästi :). Toorsalat kõrval oli ka täitsa maitsev. Natukene võib-olla oleks võinud taldrik olla suurem, sest ports oli üpris suur ja suurem taldrik teeks söömise lihtsamaks. Igatahes, naispool surus lõpuks praadi endale sisse, sest tõepoolest see oli võimas praad, rammus ja täitis kõhtu väga-väga hästi, aga ikkagi veidikene jäi alles. Naispoolel oli väga raske, eriti mõelda,  et magustoit tuleb ka veel!
Magustoit:
pannkoogid. Naispoolel oli kõht väga täis ning otsesmõttes surus endale pannkooki alla, sest kahjuks oleks olnud alles jätta, õnneks meespool veidi aitaks, kuid lõpuks jäi ikkagi veidi kooki alles. Meespool ei nõustunud naispoolega, aga naispoole arvates ei olnud pannkoogid väga head. Võimalik, et see oli tingitud sellest, et kõht oli väga täis, aga tagant järele mõeldes - tõesti see pannkoogi konsistents ja maitse ei olnud just kõige parem. Kindlasti kohe ei saa võrrelda Rõõmuallika pannkookidega, sest viimased teeksid Mounti pannikatele väääääääga suure puuga ära.
Teenindus: Ei olnud halb, aga teenindus oleks võinud olla veidi esinduslikum. Kuidagi liiga.. semulik? Puudus ka vormiriietus, üsna suvalistes riietes "tüüp" oli leti taga ja teenindas. Korrektsust ja esinduslikkust eeldaks rohkem! :)

Kokkuvõtteks, on täitsa normaalne koht, kus saab hea hinnaga kõhu väga täis! Soovitame ikka külastada :)!.

Punkte annaksime aga 3 5-st

Natuke selgituseks: ( 5- suurepärane! 4- täitsa hea! 3- keskpärane; normaalne! 2- arenguruumi on! 1- arenguruumi on väga palju, kuid oli midagi mis vääris vähemalt 1 puntki! 0 - väga-väga kehv kogemus!)

Kas olete ise väisanud The Black Mount Pubi? millised on teie maitseelamused ning kogemused antud kohaga? Avaldage arvamust ! :)

Kõhud punni,
Teie Toidunautlejad!

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Toidunautlejad The Black Mount Pub, Tallinn (Mustamäe)