EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

NOT YOUR AVERAGE PHOTOSHOOT

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Eile hommikul sõitsime Liinaga oma õele külla, et plaanitud pildistamine teoks teha. Teemaks oli midagi natuke ebamaist, aga täpsemalt saab neid pilte näha natuke hiljem, kui need päris "valmis" on. Lisasin siia lihtsalt paar oma lemmikut pilti ka. Oma õdedega pildistada on ikka nii tore! Pärast saime pilte vaadates mõnusalt naerda ka mõndade ebaõnnestunud kaadrite üle, hehe. Lähipäevil peaksin aga enda uue kaamera ka kätte saama ja siis saame juba Markoga uusi ja põnevaid shoote tegema hakata. Ma ei suuda ära oodata!

 

image
image

image
Getter Sarv foto (LINK)

 

Kuidas teile meeldivad need natuke omapärased pildid? :)

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits NOT YOUR AVERAGE PHOTOSHOOT