EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

What a wonderful life it is: Minu kaks täide läinud unistust - Eesmärkide seadmine

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Õhtust armsad!

Täna tuleb veidike teistmoodi postitus, kuid vaatamata sellele tahaksin oma mõtted teile edasi anda.. Olen alati olnud seda meelt, et inimene peab oskama ja julgema unistada. See mõningate jaoks veidi totter tegevus on mind minu elu jooksul palju aidanud. Kui te mäletate, siis rääkisin ühes oma videos põgusalt eesmärkide seadmisest ja sellest kuidas mina seda teen.. Täna räägiksin sellest natuke lähemalt.

b2ap3_thumbnail_unistused1.jpg

Nimelt on mul üks köidetud vihik,. See täieneb alati kui millestki uuest unistan.. Siin pildi peal on näha minu kahe eelmise kuu "Dream book'". Ma prindin/lõikan illustreeriva pildi välja ja siis kleebin ta sinna vihikusse. Vahel kirjutan sinna pildi juurde ka erinevaid mõtteid stiilis "miks ma seda soovin? mis ma selleks tegema peaksin, et seda saavutada?". Hiljem panen selle vihiku kuskile nähtavasse kohta, et seda vajadusel jälle vaadata/täiendada. Ma ei arva, et see on ainuõige variant ja ma ei räägi seda siin selleks, et kellegile ajupesu teha. Ainus mis ma tean on see, et see toimib minu jaoks. Ehk toimib sinu jaoks ka?

b2ap3_thumbnail_unistused2.jpg

Enda jaoks avastasin selle juba päris kaua aega tagasi.. Nii umbes siis kui sain 14 aastaseks. Kõik sai alguse minu elu madalpunktist kus teadsin, et pean midagi ette võtma. Minu elu siis ja minu elu täna on nagu öö ja päev. Ma otsisin väljapääsu. Unistamine aitas! See tegi mind õnnelikumaks, andis lootust ja lõpuks tulid ka tulemused. Olen enda jaoks selle lahti seletanud lihtsalt. Kui sa millegist unistad, sellele pidevalt mõtled, seda mõtetes läbi koged siis hakkab su alateadvus selle poole eneselegi teadmata püüdlema. Sa hakkad endalegi teadmata tegema selliseid otsuseid, selliseid samme, mis selle unistuse sulle lähemale toovad. Vihikul selle juures on ainult üks töö - näidata sulle, et need asjad millest unistad lähevad tõepoolest täide. Väga lahe on peale aasta möödumist vihik lahti teha ja näiteks märkida linnukesed nende asjade taha mida saavutanud oled. Hiljem lehitsedes märkad, et neid asju on tegelikult päris palju! Eks unistused täituvad meile endile teadmata täpselt samamoodi.. Juhul kui me muidugi oleme millegist unistanud. Lihtsalt me ei kipu seda eriti märkama. "Dream book" on selleks hea abimees.

Siinkohal mainin veel, et unistada võib kõigest.. Materiaalsetest ja vähem materiaalsetest asjadest. Heast tervisest, toredast kooselust, kingadest või karjäärist.

b2ap3_thumbnail_unistused3.jpg b2ap3_thumbnail_unistused4.jpg

Ma unistasin reisimisest.. Ma ei ole kunagi lennukiga sõitnud. Kui välja arvata Tallinn-Hiiumaa vahet sõitev mikrobussi suurune lennuk. Sellega sõitsin esimest korda samuti sellel aastal. Kuid sellegipoolest ei ole ma tegelikult eriti maailma näinud, sellega tutvunud ja praegu ongi nagu ainult pildid ning teiste inimeste mälestused. Selle aasta sünnipäevaks kinkis Jüri mulle reisi.. Vabalt valitud kohta. See tundus mulle kuidagi nii kättesaamatu, isegi siis kui need sõnad üle tema huulte lipsasid. Seda kõike kuni tänaseni.. Lennupiletid käes ja järmisel nädalal minek. Lõpuks, lõpuks ometi! Me läheme järgmise nädala neljapäeval nädalaks Bulgaariasse, Sunny beachile. Saime väga hea pakkumise - 530€ inimese kohta, all inclusive 4 tärni hotell. Ükskõik kuidas, ükskõik millal, aga see läks täide.

b2ap3_thumbnail_unistused5.jpg b2ap3_thumbnail_unistused6.jpg

Ma unistasin uuest telefonist.. Minu HTC kõige esimene wildfire on mind juba oma 5 aastat truult teeninud ja tänaseks on ta otsad andmas. See oli nii aeglane, et interneti seal kasutada ei saanud, kõnesid ta enam vastu võtta ei lasknud ja vahel lülitas ennast lihtsalt keset kõne välja. Ma unistasin sellest, et saan oma telefoniga toredaid hetki jäädvustada, oma tööd efektiivsemalt teha ja mis kõige olulisem - Ma unistasin apple'i telefonist. Ma olen alati üks"mäkineid" olnud aga Iphone'i pole mul kunagi olnud. Täna oli siis see päev kui see kaua oodatud kaunike sai lõpuks minu omaks. Sain hea pakkumise EMT'ist. Ostes telefoni kohe välja sai 64GB Iphone 5'e sama hinnaga kui 32GB mäluga Iphone 5'e. Oii kui rõõmus ma olin. See teeb mu elu palju lihtsamaks!

Kindlasti ei tohi karta unistada ka materiaalsetest asjadest. Tänasel päeval on see meie elu lahutamatu osa ja selles ei ole midagi häbiväärset või imeliku. Loomulikult unistan ma kõige rohkem sellest, et mu perel oleks kõik hästi, loomad oleksid terved ja ka mina ise õnnelik.

Millest unistad sina?

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis What a wonderful life it is: Minu kaks täide läinud unistust - Eesmärkide seadmine