EEVA naistekas

Laupäev, 02. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

What a wonderful life it is : Snapshots + photoshoot

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei mu armsad!

Mõtlesin teiega jagada mõndasid toredaid hetki eelmisest nädalast.. Meie üritasime nii palju kui võimalik neid võrrrrratuid soojasid ilmasid nautida ja loodan, et seda tegite teie ka. Meie Eesti suvi on ju selline nagu ta on ja igast soojast ilmast tuleb viimast võtta. Täna siis avasime suvehooaja ametlikult.. Me jõudsime esimest korda randa! Olgugi, et selleks ajaks kui Sandra ja Hendrik jõudsid, oli päike juba pilve taha läinud ja me mõned minutid hiljem paduka kätte jäime, siis tegelikult oli tegemist tõesti toreda päevaga.

b2ap3_thumbnail_snapshot150.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot151.jpg

b2ap3_thumbnail_snapshot152.jpg

Kõik need pildid said tehtud nii umbes 5 minutit enne tugevat padukat mis kõik inimesed rannast eemale peletas.. Lapsed nutsid, koerad haukusid ja meie olime läbimärjad. Siinkohal ei saa mainimata jätta, et vihmasadu kestis kõigest 10-15 minutit ja peale seda paistis jälle mõnus päike. Otsustasime kodus riided ära vahetada ja siiski ilmast viimast võtta.

b2ap3_thumbnail_snapshot153.jpg

Läksimegi siis Sandra ja Hendriku juurde grillima ja magustoiduks ostsime jahutavad jäätised. Plaanis oli veel banaane grilli peal küpsetada, aga eks te teate isegi.. Peale grillimist on küll enamasti selline tunne, nagu oleks terve elevandi nahka pistnud. Nii need banaanid külmkappi jäidki.

Muidugi ei suutnud me kiusatusele vastu panna ja liha kõrvale oli vaja ju värsket karulauku minna korjama.. Nii me siis kohe varsti juba sünnitama mineva Sandraga läksime Viimsi kooli juurde mäe peale karulauku korjama. Meist oli ette jõudnud üks vanaproua, kes oli mingil põhjusel jube pahane, et ka meie sellest "salajasest" kohast teame ja torises omaette. Igaljuhul sai salat maitsev ja tervisilik!Ja siia kõige lõppu siis veel üks uus video meie suslikute tegemistest. Nagu ikka saadavad mu viisakad härrad teile pikad, pikad paid!

Aga praeguseks siis kõik ja ma loodan, et meid ootab ees üks meeletu ja meeldejääv suvi!

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis What a wonderful life it is : Snapshots + photoshoot