EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Fruits all over

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Minu hommikusöök paar päeva tagasi - yum!

Viimasel ajal on kõik asjad minu ümber mulle suve meenutama hakanud. Olenemata sellest, et jaanuari lõpuni on omajagu aega, on mul tunne, et kuu on iga hetk läbi. Ja keset talvehooaega on mul tekkinud nii suur suve tunne. Ilmselt on see lihtsalt tingitud sellest, et ma ei suuda seda ära oodata ja mõtlen sellest liiga tihti. Kuid hea on vähemalt näha, et maa on enam-vähem ilma lumeta... veel.

 

Tänane päev algas mul õnneks üsna vara ning hea on mõelda, et terve päev on veel ees. Kuigi tegelikult on vabadesse päevadesse ka juba rutiin tekkinud - hommikusöök, koristamine, jõusaal, jõuad koju peale viite ja oled ikka surmväsinud :D . Aga ehk jõuame täna õhtul veel kinno, sest ikkagi Kreisi Teisipäev! Have a good one! ;)

image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits Fruits all over