EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Üksi trenni?

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Olen viimasel ajal mõelnud trenni minemise peale. Vaatasin ka erinevaid rühmatreeninguid, aga no ei tahaks minna. Ma kohe kardan seda. Kindlasti kõik kes seal käivad on algusest peale, ehk sügisest, kohal käinud ja "edasijõudnumad". Mis mõttega mina, füüsilise koormuse võõras inimene, ikka sinna hingeldama lähen.

 

Teine võimalus oleks jõusaal. Seal saaks asja ilmselt rahulikumalt võtta ja omas tempos tegutseda. Ilma et keegi, kui sa niigi poolsurnud oled, kätekõverdusi vms teha käseks. Muidugi rühmatreeningus saaks ka hingetõmbepausi teha, aga imelik vist üksi lebotada, kui teised hüplevad. Lisaks saaks jõusaalis rohkem teatud lihasgruppidele keskenduda.

Üldiselt tahan trenni minna, et mingigi kambavaim oleks. Kodus on diivan ja kodus on külmkapp! Kodus pole motivatsiooni!
Minust ei saa elu sees vist sellist inimest, kes kodus mingeid treeningkavasid läbi tegema hakkab. Mul on inimesi vaja! Eriti hea oleks, kui saaks kellegiga koos minna. Üksi on ka kuidagi niru...

Ma rääkisin Timmole ka, tema oleks minuga nõus ühinema. Aga ma juba tean ette, et temal tuleb 150 asja vahele ja nii see jääbki. Kui ma mõned korrad alguses saaks teda kohale, oleks ka hea. Igal-juhul ma hakkan asja uurima ja näeb mis saab.

Ja lõpuks küsimus kõigile sportlikele inimestele: kas käite trennis pigem üksi, või kaaslasega? Miks?Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Merje Üksi trenni?