EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

CitiScape Fixie

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Eile käisime Markoga mulle jõulukingitust ostmas ning pika kaalumise järgi otsustasin nende Philipsi CitiScape Fixie kõrvaklappide kasuks. Olin küll poodi minnes kindel, et tahan selliseid, mida saab kokku keerata, aga veidi arutades mõtlesime, et ehk seisavad sellise "kinnised" klapid paremini tervena. Ja ega need nii suured polegi, et kuhugi kotti ära ei mahuks. Igal juhul olen ma nii super rahul nendega. See bass ja heli, kõik on nii mõnus ja kvaliteetne. Ei peksa liialt üle vaid on täpselt õige. Oi, ma juba kujutan ette kuidas mu kevadised jooksud palju mõnusamad olema hakkavad. Can't wait!

 

image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits CitiScape Fixie