EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Getting cozy all by myself

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tallinna korterisse jõudes tervitas mind jääkülm õhk, sest 3 päeva on korter täiesti kütmata olnud. Olen nüüd terve päev siin kütnud ja lõpuks saan ma ilma paksu pusata ringi käia. Õhtu on mõnus, kuigi üksida on ikka jube igav. Ma nii ootan, et Marko koju tuleks, aga seni pean veel terve tänase üksinda istuma. Ilmselt jäävad nüüd mu õhtut sisustama hea söök, mõni hea film ning minu šokolaadist jõuluvana, mille ma ostsin endale juba ammu enne jõule just täpselt selleks, et see viimasel n-ö cheat dayl ära süüa. Homsest jälle tagasi tervisliku toidu peale, kinda can't wait! :)

image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Liis Paalits Getting cozy all by myself