EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

NOTD : Daily dose of pastels!

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Õhtust armsad!

Nagu ma juba eelmises postituses mainisin, siis on haige olemisel tõesti mitmeid positiivseid külgi. Põhiline nende seast on AEG! Täna sisustasin tunnikese oma ajast küünte kallal nokitsemisega, ning siin on siis tulemus. Olin kindel, et tahan pastelseid toone kuid "maalingud" sündisisid tegevuse käigus..  Pean kuidagi selle ühesuuruste täpikeste tegemise käppa saama, sest siis oleks tulemus juba palju parem. Hetkel on mu oskused veel liiga algelised, et tulemus tuleks "puhas" ja täpselt selline nagu soovin. Oma komplektist mille ebayst ostsin kasutasin seekord kõige suurema otsaga ja kõige väiksema otsaga täpitajat.

Mida ma selle tulemuse saavutamiseks kasutasin :

b2ap3_thumbnail_pastels1.jpg b2ap3_thumbnail_pastels2.jpg

Vasakult paremale : Colorama toon nr 51, China glaze "dance baby", china glaze first&last, china glaze "sweet hook", Isadora "pistacchio".

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis NOTD : Daily dose of pastels!