EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Photo of the Day #6

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kunagi varem pole linnud mulle nii lähedale tulnud – vaatavad otsa ja lasevad end väga lähedalt pildistada.

Nädala alguses tegi seda merikajakas, täna jalutas pisike tuvi hotelli katuseterrassil mu kõrvale. Vaatas ühele ja teisele poole, käänutas nii lahedalt kaela :) Tahes-tahtmata tekkis mul mõte, et kas lindudel on mulle mingi sõnum edasi öelda… Kuna ma väga ebausklik pole, siis kaugemale ma mõtet arendada ei osanud. No eks elu näitab kas ja mida see tähendama peaks.

 

Never before I haven’t seen different birds so closely. But now they come very close, don’t afraid me and look at me very carefully. First the seagull in Riga, today the little piggeon in France. Piggeon was so sweet – came next to me and looked at me turning his neck here and there :) Really, he posed for me :) And I caught myself on thought: maybe they have some message for me….

20140717-201317-72797720.jpg
20140717-201408-72848163.jpg

 

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Todaysfavorites Photo of the Day #6