EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

BIRTHDAY GIVEAWAY!

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Just a while I ago I had a birthday and I decided to give presents to my lovely followers also! This time there will be 4 winners and prices are more than great! Again, BIG thanks for my sponsors!!
To make things more interesting, you actually can´t see all the prices here, there will be some suprises also! I try to show you some product from some bag every day via facebook! So let´s start!


Vaid mõni aeg tagasi oli mul sünnipäev ning seetõttu otsustasin rõõmustada ka enda blogi lugejaid! Seekord on võitjaid lausa neli ning auhinnad on enam kui ahvatlevad! Veelkord suur suur aitäh kõigile toetajatele!!
Asja veel põnevamaks muutmiseks ei ole piltidel kogu kottide sisu nähtav, vaid mõningad tooted on üllatuseks! Üritan iga päev näidata facebookis mõnda toodet, mis kotis leidub, et pinget kruvida. :) Loosiratas keerlema!

image
NR. 1
Oriola, Dermoshop, L´Oreal, Avon cosmetics, MG Beauty, Aden cosmetics, Madara cosmetics and Oriflame!
 
image
NR. 2
Make Up Store, Seppälä, Lindex, Avon cosmetics, Oriflame, Dermoshop
and Oriola!
image
NR. 3
EQUA, Green Nature, Aden cosmetics, Dermoshop, Oriflame, Oriola
and MG Beauty!
image
NR. 4
Madara cosmetics, Beauty Pro, Oriola, Oriflame, Dermoshop
and Avon cosmetics!

To participate:

1. Be an official blog follower. Click the blue button Join this site or pink button follower via bloglovin on the right sidebar.

2. Click LIKE to my blog Facebook page HERE or on the right sidebar
3. SHARE THIS post with your friends in fb, blog post, twitter etc. (leave the info below the comments!) 4. Write your e-mail and bag number, what you would like to win under this blog post (do it once! I f you can´t see it right away, it´s because I have to accept each comment!)

I will announce the winners on Facebook 15.07!
The winner will pay for the delivery

1. Ole blogi ametlik jälgija. Selleks saad, kui vajutad paremal lehe serval asuvat sinist Join this site nupukest või roosat follower via bloglovin nupukest.

2. Kliki LIKE blogi Facebook lehele SIIN või lehe paremal serval.
3. JAGA SEDApostitust enda sõpradega läbi fb, blogipostituse, twitteri vms paiga (jäta link või teade jagamispaiga kohta selle postituse kommentaaridesse)

4. Kirjuta selle blogipostituse alla enda e-mail ja  kingikoti number, mida sooviksid kõige enam saada (tee seda vaid korra! Kommentaar ilmub nähtavale minu kinnituse järel)

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eneli BIRTHDAY GIVEAWAY!