EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Marge Simpson ja MAC (?)

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

MACil tuleb väga tihti välja uued kollektsioonid. Eestis on kahjuks kõik selle firma meigitooted kõvasti kallimad kui näiteks Ameerikas, seepärast ei ole ilmselt ka keegi meist poe ukse taga uusi huulepulkasid jahtimas. Siiski on sügisel väljatulev kollektsioon minu meelest lausa halenaljakas, et võib ju jahtima (see tähendab siiski üle vaatama) minna. Nimelt on uus MACi "inspiratsiooniallikas" Marge Simpson!!! Naljakas... ikka veel... Ei ole veel avalikustatud, et mis kuulub limiteeritud kollektsiooni, ent fantaasial võib ju lennata lasta. Kollasest kollasem jumestuskreem? Sinine (nagu tema juuksed) huulepulk? Septembris saame teada!

image

image

Mida teie sellest arvate?

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Epp Marge Simpson ja MAC (?)