EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Blue, blue, blue

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

It’s amazing how one color can become dominant at some point… I have to admit that I’m officially obsessed in blue :)It’s shown in everything what I tend do buy lately: dresses, jackets, shoes… And one “result” just arrived from webshop Spartoo.eu, blue platforms that additionally to a great look turned out to be very comfy as well!

***

Täitsa hämmastav kuidas mingi värv su elus ühel hetkel domineerima hakkab. Olen nimelt sinise lummusesse sattunud ja see väljendub nii uutes kleitides, jakkides kui kingades, mis mu riidekappi jõuavad. Värskeim ost siis Spartoo.eu internetipoest, uued platvormtallaga sinised iludused, mis osutusid lisaks heale väljanägemisele ka äärmiselt mugavaks.

20140527-144524-53124878.jpg

20140527-144524-53124157.jpg

20140527-144525-53125582.jpg

 

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Todaysfavorites Blue, blue, blue