EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kuidas pereinimesed abielluvad?

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mõtisklen veidi abielu teemal. Ei! Veel pikka lauda ei saa :D
Kuna mitu osa järjest on Fatmagül ja Kerim pulmadega tegelenud, on see teema ka meie lapsi rohkem huvitama hakanud. Eelnevalt on nad muidugi ka huvi tundnud et miks minul ikka teine perekonnanimi on ja neil issiga on sama.

 

Eile aga Daisy küsis kohe konkreetselt: "Emme, kunas te issiga pulmite?" Ausalt-õeldes ma ei osanudki selle peale miskit kohe nii järsku kosta. Ütlesin, et täpselt ei tea ja et aega on, ma pole veel nii vana. Kristella siis küsis, et kas abiellume siis kui ma vanaks olen jäänud... 

Ega jahh, pensini väga pikk maa enam pole :D

Abielu teema tippküsimus oli Kristellalt: "Kui te abiellute, kus te siis meid jätate?"

Eks neid küsijaid ole tutvus- ja sugulusringis hulgi. Oleme ju 9,5a koos olnud ja lapsedki olemas. Hea tava kohaselt peaks asi ikka vastupidi käima, enne abielu, siis lapsed. Samas kui vaadata tänapäeva kiiret elutempot, siis polegi paljudel mõtet abielluma hakata. Lihtsalt nii kiiresti kõike teha ei jõua: kiirelt kokku, kiirelt laps, kiirelt lahku, kiirelt uued pulmad jne. Võiks ju vahepeal hinge ka tõmmata selle sagimise vahel.

Muidugi tulevikus on meil kindel plaan naituda. Ei tahaks ju ainult allkirjade andmisega ja kodus kartulisalati nosimisega piirduda, asi võiks olla ikka meeldejääv. Pidu, reis... Eks need kes juba abielus on, teavad mis see lõbu kõik maksma läheb....olen pulmafoorumis neid "ilusaid" summasi näinud küll :D Mina isiklikult oleks lahjema variandiga ka päri... Vähemalt lilleneiud on meil omast käest võtta.

Aga seni kui meie endi pulmapäev kätte jõuab, arutleme isekeskis tutvusringkonna paaride üle, et kes ikka järgmine on.

image

Mis teie asjast arvate? Kas abielu või vabaabielu? 

Kas olete abielus ja kui palju teil see ettevõtmine maksma läks?


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Merje Kuidas pereinimesed abielluvad?