EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Goodie bag form Australia!

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

My sister in law lives in Australia and she send me a package ,full of good stuff!:) It felt like Christmas when i came home with a huge box that also included stuff for her brother:)

Sain suure paki oma mehe õelt kes elab Austraalias.Tunne oli nagu oleks jõulud kui saabusin suure karbiga koju ,mis lisaks minu asjadele sisaldas ka ta venna kraami:)

 

image
The first thing that i pulled out of the box was this little pad box! Look at that thing! It is pink and it has a bow!:) How cute is that!:) It also had the little carry around boxin it!;) It is so cute:)

Esimene asi mis ma välja tõmbasin oli see karbike sidemetega.No te vaadake ainult kui armas see on-roosa ja lipsuga!:) Miks meil eestis selliseid ei müüda?:) Lisaks sisaldas see veel seda kaasas kantavat karbikest kuhu saad sa oma sidemed ja tampoonid sisse panna:) Nii nunnu!:)

image

Then there was bb cream,that looks really good when i swatched it.And the shade is  perfect;) Sun tan oil with coconut-it smells amazing:) Lipstick and Massive lashes mascara.

Lisaks leidus karbis veel bb kreem,mis tundub super olevat kui käe peal proovisin ja toon on ka otse kümnesse!:) Päevitusõli ,mis lõhnab suurepäraselt.Huuleläige ja ripsmetušš.

image

Two small bags and a make -up remover wipes that i already used and they are really good:)

Kaks kotikest ja meigieemaldus salvakad ,mida olen jõudnud juba proovida ja need on fantastilised:)

image
Beautiful long necklace.

Pikk kaelakee:)

image
Hot pink summer shorts and a top.I love the shorts,they are really comfy and they fit perfectly:) Also there was some sweets that no longer excist and some magazines:) And some face maskes that i forgot to include.

Neoon roosad suvepüksid ja topp.Mulle nii meeldivad need püksid.Täpselt parajad ja eriti mugavad:) Lisaks oli veel magusat mis enam kahjuks ei eksisteeri ja ajakirjad:) Ja kaks näomaski,mille unustasin juurde lisada.

Thank you Maris!:)

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Jaanika Goodie bag form Australia!