EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Lindex & Seppälä showroom opening!

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

On Wednesday I was invited to Lindex and Seppälä showroom opening, which took place in De La Gardie mall in Old Town. It was truly great to see so many familiar faces and thanks to that evening flied away! They had such a good snacks, music and of course, new summer-autumn trends and I must say that I wouldn´t mind to have some of the clothing! Once again, Anna Elisabeth many thanks for the invitation and my aplause for successful evening and let´s hope you´ll have them more and more!imageKolmapäeval olin kutsutud Lindexi ja Seppälä showroomi avamisele, mis toimus De La Gardie kaubamajas vanalinnas. Tõttasin sinna otse töölt ning jäin veidi isegi hiljaks, minu jõudes melu juba käis ja rahvast oli oi-kui palju! Tõeliselt vahva oli näha nii palju (kuid interneti-maailmast) tuttavaid nägusid ja tänu sellele möödus õhtu lausa linnulennul, nii paljudele jäi tere ütlemata, kuid ehk tuleb neid võimalusi veel. Õnneks jõudsin ampsata Mamo suupisteid, mis tõesti viisid keele alla ja vaadata suve-sügis trende stangedelt, kus oli nii mõnigi ese, millele paneks ka ise käpa meeleldi peale. Märkamatult sai õhtu läbi ja oligi aeg lahkuda, veelkord suured tänud Anna Elisabeth´ile kutse eest ja kiitus kordaläinud õhtu eest, et neid õnnestumisi tuleks veel ja veel!
image image image image image image image image image image image image image image image image

Photos by: Andre Altjõe
Fotode autor on Andre Altjõe

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eneli Lindex & Seppälä showroom opening!