EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Birthday girl - I'm 21!

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 

Ja ongi käes see minu maagiline 1.mai. Juba minu eilne päev oli täis inspiratsiooni ja naeratusi.. Seda kõike tänu teie maailma kõige armsamatele kommentaaridele ja soojale vastuvõtule. Te olete maailmaarmsad! Kallid paid teie suunas!

 

image

Täna ja homme tähistan siis kaks erinevat sünnipäeva ja minu suur kaamera on minuga kaasas, et seda kõike jäädvustada ja hiljem teieni tuua. Üks nendest üritustest on muide ka minu jaoks suur üllatus :) Aga eks siis peagi kuulete.

Ilusat kevadpüha päikesekiired! ♡

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis Birthday girl - I'm 21!