EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

My favorite jewelery atm

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

I will show you my favorite jewelery currently!

Siin on minu hetke lemmikud ehted!

image

image image image
More and more I start to like special and delicate jewelry that doesn´t scream out. For example, my favorites are my Amber necklace which was present from my Italian family, Givenchy bracelet, earrings from Italian market and Reserved chains.

Järjest enam on mulle hakanud meeldima delikaatsemad ning erilisemad ehted, mis ei karju silma. Lemmikuteks on näiteks minu Itaalia perekonna kingitud merevaigu kaelakett, Givenchy käekett, Itaalia turult ostetud kõrvarõngad ja Reserved´ist ostetud ketid.

image image image
Also I really like my headband from Reserved, bird necklace by VINCA, small rings from Italy and bracelet wich was present from my friend and she brought it from Thailand.

Lisaks meeldivad mulle hetkel väga lindudega kaelakee VINCAlt, peapael Reserved´ist, sõrmused Itaaliast ning sõbranna toodud käekett Taist.

image image
Which was your favorite?
Milline ehe on sinu lemmik?
Don´t forget to participate in Giveaway HERE.
Ära unusta osalemast loosis, mille leiad SIIT.

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eneli My favorite jewelery atm