EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Outfit

Postitas blogisse: Teele M blog
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Käisime eile Meelisega cruisimas, tundsin sellest nii puudust :) Hetkel mul kooli ei ole, sest mul peaks olema praktika aga tegin selle Türgis ära ja nüüd aega natukene puhata ja palju blogida :) Täiesti vaba ma koolist ei ole, sest see aeg mil mina Türgis olin õppisid teised koolis. Seetõttu on järgi vaja päris palju asju vastata ja pean vahepeal kooli ikkagi külastama. Kui koolist rääkida, siis need kes kutsekas käivad võivad stendile vaatama minna, sest seal on minust tehtud intervjuu, kui huvitab saate lugeda seda ka siit. Ärge neid pilte seal tähele pange, pliis :D.

image image image image  

Shirt- sheinside  /  leggings-penti  /  shoes- nike air max  /  sunglasses-ray-ban

Teele moe ja elustiili blogi, kus võib leida erinevaid postitusi moe-ilu-outfitide-reisimiste ja muu huvitava vallast. Toimub ka palju erinevaid giveaway'sid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Teele Outfit