EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: // Ladu//

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Külastasin esimest korda Nõmmel olevat kaltsukat Ladu.Lahti oleku ajad on sellel ka nii kahtlased..kord  kuus mingi teatutel aegade.Jõudsime sinna mingi pool tundi pärast avamist ja oh sa juudas,tädidel ja memmedel olid korvid kraami nii täis et üle ajas,kõik trügisid,riided lendasid riidepuudelt maha ja segadust oli palju.Kraami oli lademetes ja enamus oli kõik H&M.Riietuskabiinidest ma ei hakka mitte rääkimagi lähemalt,sest sinna minnes tulin tagurpidi tagasi-nimelt üks tilluke ruum kus siis kõik memmed ühiselt nagu saunas riideid vahetasid. Kuna mulle ei meeldi kohe mitte üldse suure massi sees shopata ,haarasin kaasa ainult kolm asja.Hinnad jäid ka suht taluvuse piiri:)

 

image
image

H&M skirt-3.20€

H&M ring-2€    

Revere House candle-2.60€

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Jaanika New: // Ladu//