EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

2014 Day Blogger Challenge #7: A Day/Week in Pictures

Postitas blogisse: In Search of Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

I failed this post, not only because I'm late with it, but because I do not have a day nor a week, or the other way around, to show you. Picture posts are really not my thing. This picture of a sad excuse of a locked door is a symbol of how I failed. A short back story on the door is that this was what the only toilet that we could use at work looked like. I put the screw as the handle there, felt like Mac Guyver.

 

image

Teemaks oli siis sel korral nädl või päev piltides, aga ma pole parim selles, nii ma läbi kukkusingi. Illustreerimaks kui läbi, siis panin siia pildi ühest uksest (jep, suutsin selle ülesse pildistada), nimelt üks päev oli tööl ainsal kasutamiseks oleval WC-l selline uks. Kruvi monteerisin ise sinna, tõeline Mac Guyveri tunne tuli peale!

Armastan jumestamist ja kosmeetikat, aga näen ilu ka mujal kui ainult kaunilt meigitud näos!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eleriin Rätsep 2014 Day Blogger Challenge #7: A Day/Week in Pictures