EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: Aden cosmetics

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Aden´i inimesed saatsid mulle proovimiseks nende lauvärvi Shocking Shine nr. 05 (3.90€) ning loomulikult näitan seda kevadist toodet ka teile! Toote koostis on siidine veidi nagu kreemjas ja teda on väga kerge hajutada. Loomulikult on selle tooni puhul veel boonus, et lisaks silmadele saab teda väga edukalt kasutada põsepunana! Suurepärane kaks ühes toode ja reisile minnes pistan kindlasti nüüd just selle toote kotti. Lisaks meeldivad mulle ka Aden´i pakendid, ka see pakend on parajalt tagasihoidlik ja laseb tootel särada.

 

image
People from Aden cosmetics sent me to try out the eyeshadow Shocking Shadow number. 05 (€ 3.90) and it´s perfect color for spring-summer time! Product is nicely silky and a bit creamy, so it´s very easy to wear. Also, this shade have another bonus as well, it can be very effectively as a blush! Two in one product and it´s perfect for travelling. Also this package is pretty modest so the product can shine.

image image image

Kas olete proovinud mõnda Aden´i toodet? Kuidas jäite rahule või mida tahaksite veel kindlasti proovida?

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eneli New: Aden cosmetics