EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Turkey

Postitas blogisse: Teele M blog
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 Nädal aega tagasi jõudsin ma Türki ja seeaeg oleme päris palju läbi pidanud elama. Tegelikult tulin ma siia praktikale ja töö graafik ja töö üldse olid esimesed päevad väga raske. Olingi ainult tööl ja vabadel hetkedel magasin. Saime oma töö asjad nüüd korda ja see ei ole enam nii raske.


Pühapäevad ja esmaspäevad on meil vabad ja siis viiakse meid erinevatesse huvitavatesse kohtadesse. Eile käisime näiteks hobustega mägede vahel ratsutamas. See vaade mis sealt avanes oli lihtsalt niiii mega kaunis, et seda ei anna sõnadesse panna. Ratsutasime iseseisvalt nii umbes tund aega ja see oli väga mõnus kogemus ja teeksin seda igakell uuesti. Soovitan seda teha eriti oma poisiga, sest see mega romantiline :D.
Täna käisime mägedes, kus inimimesed elasid sees, nagu for real, mäe sees :D ja käisime ka ühes mäe lossis kust nägime seda imelist vaadet millest ka pildid on. Ilm on siin väga-väga soe ja pikkade pükstega oli mul täna lausa piin olla :D.
Üks asi mis mind väga häirib vnoh pigem ma kardan seda, et iga päev lastakse mitu korda tänavatel kõlaritest mingit usu muusikat, vnoh häälitsemist, see aeg siis inimesed palvetavad. See ei häiri mind päeval aga kell 4:30 hommikul selle peale ülesse ärgata on ikka väga greepy, te lihtsalt peaksite seda heli kuulma, nagu õudusfilmis :D.
Kindlasti jagan Teiega veel palju ja kui nädalasees mul aega ei ole(kuigi töö pidi paremaks minema ja saan ka siis pilte teha) siis oodake nädalavahetust :)
image image image image image image image imageimage image image

Teele moe ja elustiili blogi, kus võib leida erinevaid postitusi moe-ilu-outfitide-reisimiste ja muu huvitava vallast. Toimub ka palju erinevaid giveaway'sid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Teele Turkey