EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

MAC matte lipstick "Pink Plaid"

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Täna juhtus see lõpuks. Sain endale päris esimese MACi huulepulga, toonis "Pink Plaid".
Miks ma selle ostsin... noh, sellel on paar head põhjust. Esiteks hakkasid mu Maybelline kergemad huulepulgad juba otsa saama. Teiseks meeldib mulle nii väga, kui naisel on oma signatuurlõhn ja huulepuna, mida ta kannab aastaid. Selline võiks või õigemini peaks ju minulgi olema? Kolmandaks soovisin endale ka sellist värvi, mida mul olemas ei ole. JA neljanaks on kuu lõpuni ainult loetud päevad ning mul on ikka kombeks teha endale sünnipäevakingitus.

image
image
image
Kes teab, see teab, et MACi letis on huulepulkasid mustmiljon ja valikut teha on üsna raske. Toon "Pink Plaid" on segu roosakast, beežikast ja isegi lillakast värvist, jäädes siiski külma alatooniga huulepulgaks. Kuna lõpptulemus on matt, siis püsib see ka omakorda kauem huultel. Viimast kinnitada ei julge, sest tundub, et ma ei raatsigi seda kasutama hakata, nii ilus on, ainult vaatamiseks kõlbab. Vähemalt täna... :)

image


Kas sul on mõni MACi huulepulk?

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Epp MAC matte lipstick "Pink Plaid"