EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Järg : Stellariumi peo üleskutse!

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei armsad!

Kirjutasin mõned päevad tagasi Stellariumi peost ning tõin lauale idee minna koos. Hetkel on meid 4 - Mina, Helen, Merli ja Kaia Kersti. Veel andsid endast märku Svea ja Sandra kuid ma ei ole veel konkreetselt kinnitust saanud, et te tulemas olete. Andke endast uuesti märku :)

Mõte on selline, et saaksime nii umbes 8 paiku katusekohvikus kokku, teeksime mõned dringid, räägiksime juttu ja siis suunduksime kõik koos Vabaduse väljaku poole Stellariumi peole. Kuidas idee tundub? Kes veel oleks tulemas?

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis Järg : Stellariumi peo üleskutse!