EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Maaka ülestähendusi

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mina, kui tõupuhas maakas, sain ka korra päälinna käima. Ei möödunud ülearu palju minuteid, kui inimeste ignorantsus ja kokkukuivanud tundeelu mind juba silmi pööritama panid. Inimesed siin, levialalt üha laienevas linnas, ei tea rahu leidmisest ja selle nautimisest vist ööd ega mütsi. Kõik möllavad häguselt ringi, on veendunud, et ilu nende ümber ongi suure palganumbri sünonüüm ning tarbivad üksteist nagu mingeid korduvkasutatavaid papptaldrikuid – taskus, igaks juhuks varuks pakk tikke, et papitükile viimase tülikaks muutumise korral, tuli otsa lükata.

Inimesed käituvad masinlikult, keeldudes omaks võtmast uutest olukordadest kooruvaid värskeid mõtteid ja lahendusi ning nimetavad seda sealjuures veel hästi arenenud enesekontrolliks. Milleks on vaja kõike sellisel määral kontrollida?

Sa oled kaasaegne ja absoluutselt IN, kui räägid ühte, mõtled teist ja käitud kolmandal võimalikul moel, sellise ängistavalt suuremahuliseks paisunud määramatuse sees ei tuleks Edda Pauksonil ka mitte kolmas, täppi panemise katse, välja. Pinnapealsus on populaarne  moehaigus, mis on Lääne-Euroopa metropolidest turutõrgeteta meie ühiskonda adapteerunud. Jube lahe on võtta ette miski projekt, plaan, ideejupike ja seda lühikest aega ja tohutu intensiivsusega arendada, sellele pühenduda, seda tundeküllaselt kummardada ning siis nagu vits vette kaduda, sest lühiajalist adrenaliini pakkuma pidanud ettevõtmine hakkas stabiilseks kätte ära kippuma. Stoilise rahuga nuusatakse selle peale Sinu sisse nina, kui vahejuhtumeid konstantsetena defineerima kipud, sest „püsitaimede” koht ei ole pealinnas. Seal tuuakse tuppa ja „unustatakse” vett pakkuda „lõikelilledele” (et asi ikka võimalikult ruttu ära närtsiks) – sest nii on hõlbus ja komplikatsioonivaba...viskame puhtast hoolimatusest need ühekordset silmailu pakkunud „lõikelilled” veel paberiprügi hulka ka ehk ärme sorteeri tarbimisjääke, sest pohhui ju – ma maksan! Olen Tallinnast!

Mõtlen ja aru ma ei saa, et millised võiksid olla need siililegi selged hüved ja ilmselged pooltargumendid, mis õigustaksid igakülgselt taolist kaose-armastust, mis puudutab lähedasi, et mitte öelda intiimseid suhteid inimhingede vahel? Kas ma olen oma armastuse jutuga mingi eelajalooline elukas, kellel on õnnestunud üldisele progressile jalgu jääda ning nüüd pean tõdema, et minusuguseid „arengupeetusega” inimesi ei eksisteeri enam ammu, et viimased surid juba Shakespeare ajal välja? Sellisel juhul oleks tagumine aeg ennast teadusele annetada – võtke ja uurige palun, mis mul viga on?!...

Isegi kui olen oma arvamusega subjektiivsuse tipp ja boikoteerin ihuüksinda kvantiteedi-huviliste inimeste, mis puudutab armastuse füüsilist jagamist, vastu, siis leian ka vanatüdrukust kassiarmastajaks olemises rohkem plusse olevat, kui inimestes, kes oma elus vaid turisti kombel, aegajalt, ja pigem harva, väljasõite armastuse (tunnete) maale korraldavad (loe kellede organismis kümnete kaaskodanike kehamahlad samaaegselt ringlevad).

Elan edasi oma kapslis ja surun tropid veel sügavamale kõrva ning otsin second hand poodidest kasutatud silmaklappe, sest tänapäeval ei tehta neid enam. Tahan jääda oma turvalisse kapslisse ja mitte kaasajastuda.

Inks

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Inks Maaka ülestähendusi