EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Product review : Loreal false lash wings ripsmetušš

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei!

Kuna mu eelmine ripsmetušš oli juba täiesti otsad andmas ja kuivanud, siis vajasin kiiresti uut.. Olen olnud alati truu Loreali toodetele selles valdkonnas ja nii ka seekord. Loreal tuli alles hiljuti välja oma uue ripsmetuššiga  "False lash wings" mis peaks andma silmadele sellise "liblika tiiva efekti". Kõlas väga kutsuvalt ja mulle on alati meeldinud suured kummist harjad. Nii ma siis selle I.L.U'st koju tõin. Maksis ta seal u 14€.

b2ap3_thumbnail_loreal1.jpg

Esialgu tundub selle hari väga ebamugav ja ma nägin ikka roppu vaeva, et ma manööverdades harjaga omale silma ei torkaks ja nahka ripsmete asemel ei värviks. Peale paari kasutuskorda hakkasin sellega rohkem harjuma ja nüüd on juba lihtsam. Kuid pean tõdema, et mulle meeldivad ülejäänud loreali kummist harjad rohkem.. Tunduvalt mugavamad!

Tulemus ripsmeid koolutamata/kammimata.

b2ap3_thumbnail_loreal2.jpg

b2ap3_thumbnail_loreal3.jpg

Tulemus kui ripsmed on kammitud ja koolutatud

b2ap3_thumbnail_loreal4.jpg

b2ap3_thumbnail_loreal5.jpg

Mulle väga meeldib selle toote juures see, et ta ei kuiva kiiresti.. Seega saad ripsmeid võõbata täpselt nii kaua kuni saad soovitud tulemuse. Tänu sellele on pudenemist tunduvalt vähem ja ripsmed rohkem eraldatud. Ka terve päeva vältel ei märganud ma määrimist ega pudenemist. Selle eest annan ma küll tugevad pluss punktid!

Üleüldiselt olen ma üsna rahul ja ei pidanud pettuma.. Loodan, et harjun selle natukene veidra harjaga ruttu ning ei pea topelt aega kulutama ripsmete värvimisele. Kümnest punktist annan 9!

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis Product review : Loreal false lash wings ripsmetušš