EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

What a wonderful life it is : Snapshots

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei mu armsad!

On aeg teha jälle väike kokkuvõte vahepeal toimunust ja jagada teiega oma mõtteid ning emotsioone. Alustan kohe selle pildiga Atukast, sest nad ju ei püsi purgis ka paigal ning selliseid "mina ja mitte udukogu ja keel on ilusti suus" pilte on üsna keeruline saada! Täna hommikul tekkis tal selline mõttepaus kus ta vaatas otse kaamerasse, ei liigutanud ja jüri sai oma 10 samasugust pilti.. Huvitav millest ta küll mõtles?

Ma toon teile väikese näite sellest millised on 100'st pildist 90!

b2ap3_thumbnail_snapshot43.jpg

Now you know what I mean.. Olgugi, et mul on väga kiire peegelkaamera mis peaks nad ilusti fookusesse võtma ning järjest pildistades häid pilte tabama. Kuigi mul on elus juba üsna mitu tuhkrut olnud siis nende kahe kooslus moodustab ühe suure keeristormi mis täiel rinnal elu naudib ning iga minuti otstarbekalt ennast väsitades/mängides kulutab.

b2ap3_thumbnail_snapshot44.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot45.jpg

Veel käisime elus esimest korda sõprade katsikul.. Kinkisime nende varsti sündivale tirtsule selle imearmsa ja pehme jänku mis tema roosasse tuppa nagu valatult sobis. Eriti lahe oli toa uksele seotud lindi lõikamine! Kui pidulik osa läbi sai, siis sõime pitsat, rääkisime juttu ning õhtu lõppes sellega, et me kõik ( vanuses 20-30a ) mängisime selliseid lahedaid mänge nagu maffia ja psüholoog. Oi see oli maru naljakas ja lahe! Kahjuks oli mu kaameral aku tühi ning ma ei saanud seal pilte teha, kuid ma armastan sellist seltskonda kes on taolistele asjadele avatud, vabad suhtlejad ning säilitanud selle "sisemise lapse" :)

b2ap3_thumbnail_snapshot46.jpg

Jätkates selle "sisemise lapse" teemadel siis veetsime õige mitu õhtut ka Monopoly City seltsis- See versioon monopolist on kordades, kordades vingem kui tavaline. Selle erinevus tavalise mänguga võrreldes on see, et see hõlmab endas erinevate pilvelõhkujate, ärihoonete, raudteede, vanglate ning koolide ehitust. Nende jaoks on vaja taodelda ka eraldi ehituslubasid jne. Kellel vähegi huvi lauamängude vastu, siis see on üks väga lahe ning taktikaline mäng!

b2ap3_thumbnail_snapshot47.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot48.jpg

Jüri on mul meister pudru valmistaja ning ausalt öeldes trumpab ta ka minu tibu tehtud pudru üle! Kui ta kunagi matemaatika eksamiks valmistus siis tegi ta endale ise igal hommikul kaerahelbeputru ning sealt saadud kogemustega on ta saanud tõsiseks eksperdiks. Mulle nii meeldib kui ta aeg-ajalt selle jälle ette võtab ning hommikul värsket putru koos maasikamoosi ja piimaga saab. Omnomonomom :) Lisaks sellele tuli mul üks päev kohutav suve igatsus ning kibelesin ostma šampust ja maasikaid.. Mmm kui hea see oli.

b2ap3_thumbnail_snapshot49.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot50.jpg

Ja saage tuttavaks minu Tibuga! Nagu te juba eelmises postituses kuulsite oli tal üleeile sünnipäev mida me eile siis kõik koos tähistasime. Oi kuidas ma armastan seda vanaemal külas käimist.. Kõik need söögid, see vanaema kodu lõhn, meie murri ja nostalgilised hetked.

b2ap3_thumbnail_snapshot51.jpgMinu lemmikud marineeritud männiriisikad..

b2ap3_thumbnail_snapshot52.jpgMurri kes ainult kastis olles sülle tuleb..

b2ap3_thumbnail_snapshot53.jpg
Ja vanaema, vanaisa kes oma tahvelarvutist meile naljakaid facebooki pilte näitasid..

Ooooh, küll see oli tore õhtu! Ja tibu.. Kuna ma tean, et sa mu blogi loed siis ära pahanda, et ma sinust siia pilte panin ja palju, palju õnne sulle veelkord!

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Triinu Liis What a wonderful life it is : Snapshots