EEVA naistekas

Reede, 01. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Tere taas!

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Blogi on veidike jäänud unarusse, kuid me ei ole seda ära unustanud!

 

Tegelikult on asjalood nii, et me ei ole väga palju söömas käinud. Põhjus on väga lihtne, ressursid ei ole vastavad, sest et oleme see aasta palju reisinud ning üks reis ees ootamas. Oleme pigem söönud kodus või siis on jätkunud lõunatamisest ka õhtuks.

Kui meil on väike plaan teha toidunautlejate eri. Ehk siis see kajastaks hoopis arvustusi toidukohtade kohta, kus me reisi ajal söömas käime.

Sooviksime teada, kas huvilisi on? Kui ei, sisi ei hakka sellist ettevõtmist tegema :).

Vihjeks: suure õuna riigi eri ;)

Ootame tagasisidet ja järgmiste ampsudeni! ;)

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Toidunautlejad Tere taas!