EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pai sinu juustele - kuumakäärilõikus

Postitas blogisse: IluExpress
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Eile võtsin ette 2. käigu Selene ilusalongi, et teha oma juustele midagi kasulikku ka selle suure keemia ja kuumutuse peale. Nimelt lasin oma juustele kuumakäärilõikuse teha.

Kuuma kääri lõikus — läbi kuuma lõikuse parandatakse juuste tervislikku seisukorda. Kogu lõikus tehakse püsiva temperatuuriga, mis valitakse juuksuri poolt vastavalt juuste struktuurile. Juukseotste äralõikamisega samaaegselt suletakse ka juukse ots. Kuuma kääri lõikus on meetod, mis sobib kõikidele juuste tüüpidele, igale pikkusele, nii noorele kui vanale ja nii meestele kui naistele. Ideaalne juukseid kasvatavale kliendile. 

Kuid eelkõige tunnevad erinevust need kliendid, kelle juuksed on loomu poolest kuivad, lokkis ja keemiliselt rikkumata. (http://naistekas.delfi.ee/archive/juuksur-vastab-mis-on-kuumakaariloikus-ja-kas-see-tasub-end-ara.d?id=63966553)

Viimati lõikasin juukseid kuumade kääridega vist.. juunis? Kusjuures, kui lõigata oma juukseid kuumade kääridega, siis tulebki neid edaspidi sel viisl lõikata. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, nullib see kuumade kääride tulemuse täielikult.
Suvega olid mu juuksed saanud korralikult kuivatamist ja juukseotsad olid samuti kuivad ning lõhenenud. Lõikusele mineku ajend oligi ilmselt see, et kammides pudenesid pisikesed tükid juustest põlvedele ehk siis surnud ja lõhenenud juukseotsad. image

Enne lõikust

Kuumade kääride hea eelis on see, et pikkust ei lähe suurel hulgal kaotsi, sest tavaliselt on ikka see, et palud juuksuril lõigata cm ja tema lõikab 2-3. Pikkusest mul väga palju kaduma ei läinud ja kiharad on ülipehmed ning mõnusad katsudes. Juuksur arvas, et peaksin uuesti minema umbes detsembris/jaanuaris, seega püsib lõikus väga kaua.

image

Pärast lõikust

Tartlastele soovitan soojalt Selene ilusalongi, täishind on 20 eur, kuid õpilased saavad 18 euroga! :)

Eliise

Olen Eliise Tartust, tegelen iluuisutamisega ja armastan ülekõige shoppamist. Minu blogi on kindlasti huvitav neile, kes soovivad lugeda toodete arvustusi ning mõningaid nippe, mis on iluga seotud.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eliise Pai sinu juustele - kuumakäärilõikus