EEVA naistekas

Reede, 23. February 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Live: Ott Lepland

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mõned päevad tagasi käisime sõpradega Bastioni Aias Ott Leplandi akustilist kontserti kuulamas. Tegelikult ma Oti fänn ei ole ja väga tema lugusid ei tea, kuid kontsert üllatas mind väga positiivselt ja lõpuks käisime Otiga isegi juttu ajamas! Lisaks meeldis mulle väga Bastioni aia õhkkond - rahvast ei olnud liialt palju ning kõik oli väga mõnus!

A few days ago we visited Bastion Gardens to listen Ott Lepland acoustic-concert. Ott Lepland is an Estonian singer, who is best known as the winner of the third season of Estonian Superstar. Lepland represented Estonia in the Eurovision Song Contest 2012 in Baku, Azerbaijan with the song "Kuula" placing 6th in the final. Actually, I'm not a fan of Ott, but the concert surprised me very positively and finally we even went to talk with Ott. I eally enjoyed Bastion garden, was not growded and with nice atmosphere.  image image image image image image image image image
Kuna Bastioni Aia menüü on kesine, siis tellisin endale vaid toorjuustukoogi rabarberi marmelaadi ja maasika kastmega, mis maitses väga hästi! Koogi hinnaks oli 5.50€.

Since the Bastion Garden menu is very poor, I ordered a cheesecake with rhubarb marmalade and strawberry sauce, which tasted very good! Cake price was € 5.50.

image
Alati kui sõbrannadega vanalinnas käime, siis astume läbi ka Clazz´ist, kuna tegemist on tõeliselt mõnusa paigaga ning meie sõbranna töötab seal. Menüü kindel lemmik on kogu seltskonnal Sulavad Noodid ehk ahjus küpsetatud pehme Camembert juust vürtsika Itaalia rosmariini, röstitud ciabatta ja magushapu pohlamoosiga. Hind on küll üsna krõbe ja 16.10€, kuid seda tõeliselt väärt!

Whenever me and my friends are in the Tallinn Old Town, we will almost always go to the Restoran Clazz, because it is really nice. Our biggest favorite is Melted Music which means perfect combination of soft oven-baked Camembert flavoured with spicy Italian rosemary, served with roasted ciabatta and foxberry chutney. Price is a bit crispy and € 16.10, but it is really worth it! image image

Tegime ikka ka ühe fännipildi Otiga.

On the left You can see me, my friend and Ott Lepland, haha, we are like real fans.

image

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Eneli Live: Ott Lepland