EEVA naistekas

Laupäev, 11. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2014 november sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta novembri horoskoop:

Jäär

Jäär

November on ideaalne kuu karjääriredelil tõusmiseks või tõestamaks ennast liidrina/juhina. Oled valmis tegutsema, oled ambitsioonikam kui tavaliselt ja oled tulvil energiat oma eesmärkide poole püüdlemisel. Teiste jaoks oled sel kuul kui juht ja eestvedaja, kes on kompetentne ja valmis haarama vajadusel ohjad. Taoline positiivne tööalane energia saadab sind aasta lõpuni. Tähelepanu võib käesoleval kuul vajada sinu suhe kallimaga, seksuaalsus, sinu emotsionaalne pool või finantsid. Planeeri ja muuda miinused plussideks. November on ühtlasi hea aeg halbadest harjumustest ja sõltuvustest vabanemiseks. Alates kuu keskpaigast muutud aina avatumaks, väljendad ennast vabamalt ja spontaansemalt. Piltlikult sirutad ennast välja ja ületad oma tavapäraseid piire. Kõige rohkem lõikad kasu sel kuul eluvaldkondadest, mis hõlmavad reisimist, õppimist, romantikat, loomingulisust, lapsi ja hobisid. Oluline on hoida novembris oma isiklik elu kontrolli all ja korras, siis saad paremini ära kasutada võimalusi, mis tekivad.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 november sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 oktoober sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta oktoobri horoskoop:

Jäär

Jäär

Oktoobrikuus on soodustatud tegevusteks hobid, romantika ning julge ja vaba eneseväljendamine. Sinu vaba hing ja ellusuhtumine võivad tuua uusi võimalusi ning tänu ettevõtlikkusele tekitad uusi võimalusi ka ise. Sel kuul võid kohata kedagi või puutud kokku informatsiooniga, mis muudab sinu vaatenurka ja äratab sind seesmiselt üles. See situatsioon annab sulle motivatsiooni edaspidiseks ja sa annad endast alati parima. 15-17 kuupäeval tasub pöörata tähelepanu suhetele, võid teha uue järelduse vana suhte osas või taaskohtud kellegagi oma minevikust. Ilmselt on vajadus sel kuul kriitiliselt üle vaadata oma kulutused ja laenamised, kuna võib esineda hooletut või liialdavat ümberkäimist finantsidega. Kuu viimasel nädalal võid kasu lõigata õpingutest ja eneseharimisest, professionaalsel tasemel oled oma võimete ja oskuste tipus.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 oktoober sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 september sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta septembri horoskoop:

Jäär

Jäär

September on suurepärane kuu oma elu korrastamiseks, panustades eelkõige tervisesse, elustiili, töösse ja igapäevategemistesse.  See ei pruugi olla alati lihtne ja teatud juhtudel võid vajada teiste toetust. Kuu esimesel nädalal võib tekkida vajadus mitmete ümberkorralduste tegemiseks, tuleb leida see õige tasakaal töö ja vaba aja vahel. 8 kuupäeval võib keegi vajada sinu aega või teenuseid või tuleb sel kuupäeval tegeleda esile kerkinud isikliku küsimusega. Isegi kui sa tunned end väsinuna, ära jäta otsuse tegemist kellelegi teisele. Alates 13 kuupäevast oled julgem ja aktiivsem, mitte lihtsalt lootusrikas ja optimistlik. Sepistad oma õnne ise, mitte ei jää ootama, et see sulle sülle kukuks. Sel ajal oled ka suurepärane suhtleja, väljendad ennast vabalt ja unikaalselt. Sinu avatus ja lõbu võib tuua sinu ellu uusi võimalusi ning see on ühtlasi ideaalne aeg proovimaks uusi asju ja sirutada oma kael välja igas mõttes. Alates 22 kuupäevast tunned, kuidas kõik hakkab justkui libedamalt liikuma. Karjäär, finantsolukord, intiimsus on põhilised valdkonnad, mis nö paisu tagant pääsevad ja järgmiste nädalate ja kuude jooksul sulle rõõmu peaksid tooma. Sel perioodil võib juhtuda nii mõndagi nii tööalases kui isiklikus elus aga sa tunned, et ohjad on sinu käes ja sa pole lihtsalt kõrvaltvaataja rollis.  Septembris võid kohtuga kellegagi või puutuda kokku informatsiooniga, kes/mis muudab sinu mõttemaiilma ja äratab midagi imelist sinu sees.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 september sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop